Polish French Set

French manicure to jeden z najpopularniejszych sposobów ozdabiania paznokci. Jest klasyczny, elegancki, a dłonie wyglądają naturalnie i świeżo. Manicure francuski polega na pomalowaniu paznokcia dwoma lakierami – kryjącą bazą w naturalnym odcieniu różu lub beżu, oraz białym lakierem, który podkreśla końcówki i kształt paznokcie. Sense and Body postanowiło wyjść poza te klasyczne schematy. Manicure francuski z zestawem Polish French Set jest innowacyjny, wpisuje się też w panujące metaliczne trendy. Zabłyśnij na Mikołajki, weź udział w konkursie i wygraj zestaw Polish French Set od Sense and Body!

W każdym zestawie znajdują się dwa lakiery: jeden czarny gwarantujący dokładne krycie, oraz jeden lśniący, w metalicznym odcieniu. Każdy z dodatkowych kolorów inspirowany jest cennymi metalamii naturalnymi surowcami. Tak zaakcentowane końcówki paznokci z pewnością przykują uwagę, a dłoń będzie prezentowała się niezwykle elegancko. Do każdego zestawu dołączono 100 szablonów do paznokci, które ułatwią wykonanie perfekcyjnego french manicure.

CENA: 15,99 ZŁ

DOSTĘPNOŚĆ: Lakiery są dostępne w sprzedaży m.in. w wybranych drogeriach ROSSMANN oraz na stronie internetowej www.panakotasklep.pl

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw Polish French Set od Sense and Body na Mikołajki!

Aby zdobyć jeden z czterech zestawów Polish French Set od Sense and Body należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jaką stylizację, inspirowaną zestawem Polish French Set założyłabyś na Mikołajki? Swoją odpowiedź uzasadnij.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 27 listopada br.  do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Polish French Set na Mikołajki”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 27.11.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 4 zestawów nagród (w skład każdego wchodzą 2 zestawy Polish French Set) jest Sense and Body.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

6 KOMENTARZE

      • A ja uwielbiam złoto i srebro na paznokciach. Złoty lakier własnie mi się kończy, więc z chęcią wezmę udział w konkursie 🙂 Jak nie wygram to tak czy siak zakupię sobie taki lakier 🙂

  1. Powiem o konkursie wnusi bo ona ciągle maluje paznokcie bo bardzo to lubi. Ja tylko maluję bezbarwnym lub kremowym lakierem bo mam krótkie paznokcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ