Seks

Zabawki VR, czyli jak dbać o życie seksualne w związku na odległość?

jak dbać o życie seksualne w związku na odległość

Zdjęcie autorstwa KoolShooters z Pexels

Związek na odległość nie jest wcale rzadko spotykanym zjawiskiem. Decyduje się na niego coraz więcej osób. Bardzo często za takim wyborem stoją względy ekonomiczne. Nie każdy może znaleźć pracę na miarę swoich aspiracji tam, gdzie mieszka jego druga połówka. Niektórzy wyjeżdżają za granicę, aby tam robić karierę zawodową. Jak dbać o życie seksualne w związku na odległość? Pomogą w tym zabawki VR.

Pandemia zmieniła popyt na gadżety erotyczne

Gdy pod koniec lat 80. pojawiły się w Polsce pierwsze sex shopy, Polacy ustawiali się pod nimi w gigantycznych kolejkach. Zainteresowanie gadżetami erotycznymi było spore, choć nasze społeczeństwo uchodziło za dość konserwatywne. Czasy się zmieniają, dziś stacjonarne sex shopy są odwiedzane rzadziej niż internetowe butiki erotyczne. Za pomocą kilku kliknięć można zamówić gadżety erotyczne, które wzbudziły nasze zainteresowanie. W ten sposób oszczędzamy nie tylko czas, ale też zyskujemy dostęp do szerszej oferty akcesoriów i zapewniamy sobie dyskrecję. Dotychczas dużą popularnością cieszyły się dmuchane lalki, te kupowano z myślą o wieczorach kawalerskich, panie natomiast chętnie sięgały po zmysłową bieliznę erotyczną. Ta dodawała im pewności siebie, jednocześnie rozpalając wyobraźnię ich partnerów. Pandemia zmieniła jednak zainteresowania Polaków. Internetowe sex shopy wciąż cieszą się ogromną popularnością. Niemniej popyt na wcześniej popularne gadżety erotyczne nieco osłabł, pojawiło się natomiast duże zapotrzebowanie na zabawki VR. Te w pewnym momencie stały się tak pożądane, że w butikach erotycznych pojawiły się braki magazynowe.  Zabawki VR pozwalają uprawiać cyberseks, gdy dzieli nas fizyczna odległość. To dobre rozwiązanie dla tych par, którym pandemia uniemożliwiła częste spotkania. Wielu Polaków pracuje za granicą, jednak  przed wybuchem pandemii regularnie zjeżdżało do kraju, by spędzać czas z rodziną. Wraz z pojawieniem się groźnego patogenu, poszczególne kraje wprowadziły liczne obostrzenia, w tym obowiązkową kwarantannę dla powracających z zagranicy. W praktyce przyczyniło się to rzadszych spotkań z drugą połówką. Potrzeby erotyczne wciąż jednak pozostały.

Wibrator do cyberseksu - Kiiroo Pearl 2 Teledildonic Vibrator Black
Wibrator do cyberseksu – Kiiroo Pearl 2 Teledildonic Vibrator Black, fotografia pochodzi ze strony Happyending.pl

Czym są zabawki VR?

Na szczęście dziś można prowadzić udane życie seksualne w związkach na odległość. Pomagają w tym takie nowoczesne gadżety erotyczne jak zabawki VR.  To zaawansowane technologicznie akcesoria, które w sposób tradycyjny stymulują strefy erogenne naszego ciała, mają jednak tę przewagę nad tradycyjnymi rozwiązaniami, iż można je wykorzystać do seksu na odległość.  Zabawki VR to świetne gadżety dla osób, które na co dzień nie mieszkają ze sobą, ale chcą budować bliskość i cieszyć się udanym życiem erotycznym. Butik erotyczny Happyending.pl oferuje szeroki wybór innowacyjnych akcesoriów erotycznych. Wśród zabawek VR znajdziemy m.in. interaktywne wibratory, sterujące opaski oraz masażery wzbogacone o aplikacje, dzięki którym intensywność doznań może być regulowana przez partnera, który znajduje się poza domem.

Wibrator do cyberseksu – jak działa?

Wibrator do cyberseksu - Kiiroo OhMiBod Fuse for Kiiroo Pink
Wibrator do cyberseksu – Kiiroo OhMiBod Fuse for Kiiroo Pink, fotografia pochodzi ze strony Happyending.pl

Sklep erotyczny Happyending.pl oferuje wibrator do cyberseksu Kiiroo OhMiBod Fuse for Kiiroo Pink. Gadżet ten pozwala zaznać rozkoszy, mimo odległości dzielącej partnerów. Wykorzystuje dwustronną komunikację przez internet, dzięki czemu obie strony odczuwają swoje doznania nawzajem.  Wibrator do cyberseksu Kiiroo OhMiBod Fuse for Kiiroo Pink wykorzystuje nowoczesną technologię, dzięki której możliwe jest dwukierunkowe sterowanie przyjemnością. Rytm pieszczotom może nadawać zarówno kobieta, jak i mężczyzna.  To pierwszy interaktywny wibrator o dwukierunkowej komunikacji. Posiada on panel dotykowy, dzięki czemu wystarczy jedno dotknięcie ekranu, by wybrać tryb pracy wibratora.  Wibrator do cyberseksu Kiiroo OhMiBod Fuse for Kiiroo Pink posiada technologię touch-sensitive. Im głębiej zostanie umieszczony, tym silniejsze doznania zapewni. Można włożyć go też stosunkowo płytko, jeśli zależy nam na delikatnych wibracjach na granicy orgazmu.

Masażer łechtaczki - Kiiroo Cliona Interactive Clit Massager
Masażer łechtaczki – Kiiroo Cliona Interactive Clit Massager, fotografia pochodzi ze strony Happyending.pl

Interaktywny masażer łechtaczki

Butik erotyczny Happyending.pl oferuje również masażer łechtaczki Kiiroo Cliona Interactive Clit Massager. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się niezwykle silny i wodoodporny masażer, z którego można korzystać także w wannie czy pod prysznicem.  Jego rozmiary zostały tak dobrane, aby dobrze mieścił się w dłoni. Z jego dobrodziejstw można korzystać zarówno w domu, jak i podczas służbowej podróży. We wspomnianym gadżecie wykorzystano nowoczesne technologie, które zapewniają kobiecie niezwykłą rozkosz.  Masażer łechtaczki Kiiroo Cliona Interactive Clit Massager można stosować w pojedynkę lub połączyć z innymi akcesoriami Kiiroo, by uprawiać seks na odległość. Istnieje także możliwość połączenia masażera z interaktywnym filmem wideo. Intensywność wibracji dobieramy za pomocą dotyku. Tym, co wyróżnia masażer na rynku, jest możliwość przesłania siły dotyku na odległość i wzajemne pieszczenie się podczas cyberseksu. Dzięki specjalnej aplikacji partner może przejąć kontrolę nad masażerem i pieścić nim partnerkę z dowolnego miejsca na świecie.

Interaktywny masturbator

Masturbator - Kiiroo Titan Masturbator
Masturbator – Kiiroo Titan Masturbator, fotografia pochodzi ze strony Happyending.pl

Na rynku pojawiły się nie tylko zabawki VR dedykowane kobietom, ale też adresowane do mężczyzn. Produktem godnym uwagi, który zamówicie w sklepie erotycznym Happyending.pl, jest masturbator Kiiroo Titan Masturbator. Jest to gadżet, który trzyma się w ręce, poruszając nim w górę i w dół. W środku masturbatora znajduje się specjalna wkładka z elastycznego tworzywa TPE oraz 9 wibrujących kul, które zapewniają szeroką paletę doznań podczas stymulacji penisa.  Kiiroo Titan Masturbator można połączyć z interaktywnymi materiałami wideo i przeżywać doznania z popularnymi aktorkami. Jednak tym, co zasługuje na szczególną uwagę, jest możliwość połączenia gadżetu z urządzeniem partnerki i wzajemne pieszczenie się, pomimo odległości.

Seks na odległość jest dziś możliwy!

Jak widać, odległość, która dzieli partnerów, nie stanowi dziś żadnej przeszkody, aby prowadzili oni satysfakcjonujące życie erotyczne.  Wystarczy, że sięgną po zabawki VR i będą mogli nawzajem dostarczać sobie rozkoszy, korzystając z nowoczesnych technologii. Obsługa interaktywnych gadżetów erotycznych jest naprawdę prosta i wymaga jedynie posiadania smartfona z dostępem do internetu.

Tradycyjne gadżety erotyczne przydadzą się podczas spotkania we dwoje

Butik erotyczny Happyending.pl oferuje nie tylko zabawki VR, które pozwalają uprawiać seks na odległość, ale też tradycyjne gadżety erotyczne, które możesz wykorzystać, gdy po rozłące spotkasz się z partnerem. Wśród nich znajdziesz m.in. bieliznę erotyczną, lubrykanty, wibratory czy akcesoria do BDSM. Sklep erotyczny Happyending.pl posiada szeroką ofertę, z pewnością kupisz w nim akcesoria skrojone na miarę swoich potrzeb.

Komentarze (11)

justa

2 miesiące temu

Niewątpliwie warto korzystać z wibratorów oraz innych gadżetów erotycznych.

basia

3 miesiące temu

Ciekawe są te zabawki VR:) Trzeba tylko powgrywać stosowne aplikacje.

lina

3 miesiące temu

Rzeczywiście teraz ludzie potrzebują innych gadżetów erotycznych.

luna

3 miesiące temu

Tyle mamy do dyspozycji tyle ciekawych narzędzi, że można utrzymywać erotyczną iskrę nawet na odległość.

malina

3 miesiące temu

Fajnie, że można spędzać ze sobą czas na odleglość, dzięki takim gadżetom:)

janka

3 miesiące temu

Takie zabawki erotyczne mogą być bardzo przydatne, gdy mąż pracuje za granicą. Szkoda, że nie było ich dawniej, bo chętnie bym z nich korzystała. Teraz na szczęście mam męża na miejscu.

kinia

3 miesiące temu

O proszę, to dobrze, że dzięki nowym technologiom można dostarczać sobie przyjemności na odległość.

alicja

3 miesiące temu

To świetnie, że można podtrzymywać erotyczną więź na odległość.

olina

3 miesiące temu

Takie interakcyjne gadżety erotyczne bywają czasem bardzo przydatne.

mariola

3 miesiące temu

Jeśli dzięki takim gadżetom można utrzymać bliskość w związku, to dlaczego z nich nie korzystać?

juka

3 miesiące temu

Trzeba próbować nowych rzeczy, zwłaszcza że coraz więcej par żyje w związku na odległość z przyczyn ekonomicznych.

Zostaw komentarz