Uroda

YALODE Intensive Wrinkle Repair – jak redakcja ocenia ten krem anti-aging?

YALODE Intensive Wrinkle Repair

Z wiekiem nasza skóra traci jędrność, w rezultacie pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki, które w miarę upływu czasu ulegają pogłębieniu. Nie wygląda to zbyt estetycznie, na dodatek zdradza nasz wiek metrykalny. Nic dziwnego, że nieustannie poszukujemy kosmetyków anti-aging, które wspomogłyby naszą walkę z procesami starzenia się. Ostatnio miałyśmy okazję przetestować YALODE Intensive Wrinkle Repair, czyli intensywny krem przeciwzmarszczkowy. Jak ocenia go nasza redakcja?

Spis treści:

 1. Krem przeciwzmarszczkowy o działaniu anti-aging
 2. Powstawanie zmarszczek – dlaczego z wiekiem jest ich coraz więcej?
 3. YALODE Intensive Wrinkle Repair, czyli recepta na dogłębne nawilżenie skóry
 4. Trzy rodzaje kwasu hialuronowego – jak działają?
 5. Ceramidy – substancje o działaniu anti-aging
 6. YALODE intensywny krem przeciwzmarszczkowy a uszczelnienie bariery hydrolipidowej
 7. Intensywny krem przeciwzmarszczkowy YALODE – jak działają zawarte w nim peptydy biomimetyczne?
 8. Luksusowy kosmetyk anti-aging
 9. Efekt synergii w profilaktyce przeciwzmarszczkowej

Krem przeciwzmarszczkowy o działaniu anti-aging

Dlaczego zdecydowałyśmy się wypróbować akurat ten kosmetyk anti-aging? Wpłynęły na to zapewnienia producenta, a dokładnie te dotyczące intensywnej formuły przeciwzmarszczkowej opracowanej w laboratorium. Czy YALODE Intensive Wrinkle Repair  rzeczywiście spłyca istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych? O tym przekonacie się w dalszej części recenzji redakcyjnej. Niewątpliwie połączenie 19 substancji czynnych prezentuje się bardzo obiecująco. Te zgodnie z zapewnieniami producenta mają zregenerować, nawilżyć oraz odżywić skórę. Ta za sprawą omawianego kosmetyku anti-aging powinna zyskać młodszy, a zarazem naturalny wygląd.

Krem przeciwzmarszczkowy o działaniu anti-aging

Powstawanie zmarszczek – dlaczego z wiekiem jest ich coraz więcej?

Po 40. roku życia jesteśmy szczególnie narażone na powstanie widocznych zmarszczek. Już po 25. roku życia systematycznie zmniejsza się synteza kolagenu, jednego z białek strukturalnych skóry odpowiedzialnych za jej elastyczność. Obserwuje się również spadek produkcji kwasu hialuronowego. Ten naturalny humektant wytwarzany w naszym organizmie wiąże cząsteczki wody, przyczyniając się do nawilżenia skóry.  Pod wpływem niesprzyjających czynników zewnętrznych takich jak promienie UV, stres środowiskowy czy menopauza przyspieszeniu ulegają procesy starzenia się. W rezultacie na naszej twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki, które zdradzają nasz wiek.

Powstawanie zmarszczek

YALODE Intensive Wrinkle Repair, czyli recepta na dogłębne nawilżenie skóry

YALODE Intensive Wrinkle Repair, który zdecydowałyśmy się przetestować, pozytywnie nas zaskoczył swoją bogatą konsystencją, która znakomicie się wchłania. To bardzo ważne dla nas, ponieważ jesteśmy aktywne i często nie mamy zbyt wiele czasu, aby czekać z nałożeniem makijażu. Mimo szybkiego wchłaniania, intensywny krem przeciwzmarszczkowy YALODE zapewnił nam dogłębną porcję nawilżenia. Już po kilkunastu dniach regularnego stosowania skóra wyglądała znacznie lepiej. Zniknęła nieprzyjemna szorstkość. Skóra stała się gładka, a zarazem miękka w dotyku. Odzyskała też dawne napięcie. Z pomocą intensywnego kremu przeciwzmarszczkowego YALODE ostatecznie rozprawiłyśmy się z suchymi skórkami. Co ciekawe, problem nie powrócił, mimo niesprzyjających czynników zewnętrznych takich jak centralne ogrzewanie, wiatr czy mróz. Omawiany kosmetyk anti-aging tak dobrze nawilża skórę, iż ta nie ulega wysuszeniu nawet podczas niesprzyjającej aury. Naszym zdaniem to idealny produkt nie tylko na zimę, ale również na pozostałe pory roku, ponieważ świetnie się wchłania.

intensywny krem przeciwzmarszczkowy YALODE

 

Trzy rodzaje kwasu hialuronowego – jak działają?

YALODE Intensive Wrinkle Repair doskonale nawilża skórę. Niewątpliwie to zasługa starannie przemyślanego i skomponowanego składu, w którym znajdziemy aż 3 rodzaje kwasu hialuronowego. Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy tworzy na powierzchni skóry niewidzialny film, który zapobiega przeznaskórkowej utracie wody. Natomiast średniocząsteczkowy kwas hialuronowy zatrzymuje wodę wewnątrz skóry. Z kolei niskocząsteczkowy kwas hialuronowy wykazuje największą zdolność do penetracji, przez co dostaje się do głębszych warstw skóry, gdzie wspomaga syntezę kolagenu. To właśnie to białko strukturalne skóry jest niezbędne do zachowania jej gęstości i zwartości.

krem przeciwzmarszczkowy YALODE

Ceramidy – substancje o działaniu anti-aging

Doskonałe nawilżenie skóry, jakie daje intensywny krem przeciwzmarszczkowy YALODE, to również zasługa ceramidów. We wspomnianym kosmetyku znajdziemy:

 • dimetyloaminoetanol, który wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne. Oznacza to, iż zwalcza wolne rodniki, czyli reaktywne cząstki, które mogą uszkadzać struktury komórkowe, w tym lipidy, białka i kwasy nukleinowe. W rezultacie przyspieszają one procesy starzenia się, w tym formowanie zmarszczek. Antyoksydanty takie jak dimetyloaminoetanol neutralizują wolne rodniki, zanim te doprowadzą do uszkodzeń w obrębie komórki. Ponadto wspomniany związek, zaliczany do ceramidów, przyczynia się do ujędrnienia skóry;
 • triterpeny Centella – wykazują wszechstronne działanie anti-aging. Te ceramidy przyczyniają się do poprawy gęstości skóry i spłycenia istniejących zmarszczek. Jest to możliwe dzięki temu, iż zwiększają produkcję kolagenu oraz substancji wchodzących w skład macierzy zewnątrzkomórkowej. Ponadto triterpeny Centella wykazują aktywność antyglikacyjną, czyli zapobiegają przyłączaniu się cząsteczek cukru do białek skóry. Glikacja białek stanowi jeden z procesów leżących u podstaw przedwczesnego starzenia się naszej cery;
 • kolagen morski – ten stanowi źródło aminokwasów niezbędnych do produkcji ludzkiego kolagenu, czyli białka strukturalnego skóry.

Yalode krem przeciwzmarszczkowy

YALODE intensywny krem przeciwzmarszczkowy a uszczelnienie bariery hydrolipidowej

Stosując YALODE intensywny krem przeciwzmarszczkowy, zauważyłyśmy, że uszczelnieniu uległa warstwa hydrolipidowa, która pełni rolę naturalnej bariery ochronnej. Za sprawą kosmetyku cera była dobrze odżywiona i natłuszczona. Nie tylko nie dochodziło do przeznaskórkowej utraty wody, ale też nasza skóra była odporna na podrażnienia. Bardzo dobrze znosiła również kontakt z chlorowaną wodą pochodzącą z miejskich wodociągów. Gdy musiałyśmy przemyć twarz zwykłą wodą, to nie działo się z nią nic złego. Sprawna warstwa hydrolipidowa doskonale chroni nas przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych oraz potencjalnymi infekcjami skóry.  YALODE intensywny krem przeciwzmarszczkowy zawiera aż 3 naturalne oleje roślinne, które wzmacniają tę naturalną barierę. Masło karite stanowi bogactwo witamin A, B, E i F. Wykazuje działanie nawilżające i odżywcze. Jednocześnie chroni skórę przed podrażnieniem i wysuszeniem. Z kolei olej jojoba wzmacnia cerę i głęboko ją nawilża. Natomiast olej z pestek winogron dostarcza skórze silnych antyoksydantów w postaci polifenoli. Jednocześnie uelastycznia skórę i poprawia jej krążenie, co przekłada się na lepsze odżywienie zewnętrznej powłoki naszego ciała.

YALODE intensywny krem przeciwzmarszczkowy

Intensywny krem przeciwzmarszczkowy YALODE – jak działają zawarte w nim peptydy biomimetyczne?

Korzystając z intensywnego kremu przeciwzmarszczkowego YALODE, zaobserwowałyśmy wzrost elastyczności skóry. Ta odzyskała dawną jędrność, jednocześnie zaczęła prezentować się znacznie młodziej. Duży wpływ na poprawę jej kondycji miała formuła przeciwzmarszczkowa bazująca na 7 peptydach biomimetycznych. Te w naturalny sposób spłycają zmarszczki, zapewniając efekt botoksu. Powracając do 7 peptydów biomimetycznych, to w omawianym kosmetyku znajdziemy: SNAP-8, relistase, serilesine, decorinyl, uplevity, progeline i retinopeptyd. Ich połączenie spłyca istniejące zmarszczki. Ponadto poprawiają elastyczność skóry, stymulują powstawanie nowych włókien kolagenowych, przeciwdziałają sile grawitacji i poprawiają owal twarzy.

peptydy biomimetyczne

Luksusowy kosmetyk anti-aging

YALODE intensywny krem przeciwzmarszczkowy był niezwykle przyjemny w stosowaniu za sprawą delikatnego zapachu. Bardzo cenimy sobie higieniczne rozwiązania takie jak opakowania z pompką airless. Dzięki nim jesteśmy w stanie zużyć kosmetyk do końca, nie doprowadzając do jego nadkażenia. Złote opakowanie omawianego kosmetyki anti-aging wygląda bardzo luksusowo. Zachwyca swoim nowoczesnym designem.  Mimo iż YALODE Intensive Wrinkle Repair stanowi bogactwo składników aktywnych, nie uczulił żadnej z redaktorek. W związku z tym, iż ewentualne podrażnienia i reakcje uczuleniowe są kwestią indywidualną, radzimy wykonać próbę uczuleniową przed rozpoczęciem programu pielęgnacyjnego.

kosmetyk anti-aging

Efekt synergii w profilaktyce przeciwzmarszczkowej

To, jak wygląda nasza skóra, zależy od szeregu czynników. Na jej stan wpływ mają m.in. uwarunkowania genetyczne, stosowane kosmetyki oraz dieta. Aby cieszyć się gładką skórą, YALODE intensywny krem przeciwzmarszczkowy warto połączyć z suplementem diety YALODE 60 Triple Layer Tablets. Te tabletki trójwarstwowe wspierają cerę od środka, dostarczając jej przydatnych składników. W połączeniu z YALODE Intensive Wrinkle Repair mają zapewniać efekt synergii. Produkty YALODE oferuje sklep internetowy.

profilaktyka przeciwzmarszczkowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *