Styl życia

Wyjątkowe szkło na specjalne okazje

zestaw kieliszków do wódki

Każda duża uroczystość wymaga od nas odpowiedniej oprawy. Myślimy tutaj o ciekawych dekoracjach, eleganckiej zastawie, przygotowaniu atrakcji oraz interesujących trunkach dla dorosłych. Nie obędzie się także bez wyjątkowego szkła – odpowiedniego do serwowanych napojów.

 

Kieliszki na duże przyjęcia

Na uroczyste wydarzenia w naszych domach przybywa wielu gości. Dla każdego z nich musi znaleźć się nie tylko miejsce, ale także zastawa. Przy każdym talerzu powinien znaleźć się także kieliszek. Jeśli planujemy przyjęcie dla wielu osób warto zakupić zestaw kieliszków. Dzięki temu będziemy posiadali identyczne kieliszki w dużej ilości, na wypadek gdyby czyjś zaginął lub został stłuczony. Ponadto, zestaw kieliszków przyda się także na wyjątkowe okoliczności i niezapowiedziane odwiedziny.

kieliszek do szampana

Świętowanie wyjątkowej okazji

Bardzo często w gronie rodziny obchodzimy różne święta. Mogą być to na przykład urodziny. Nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić takiego przyjęcia bez dużego, tradycyjnego tortu oraz wyjątkowego szampana. Wielkim nietaktem byłoby jednak podawanie go w szklankach, dlatego w każdym mieszkaniu powinny znaleźć się kieliszki do szampana.

kieliszki do martini

Kieliszki do drinków

Podczas przyjęć podajemy także różnego rodzaju drinki. Im bardziej nowoczesna i zaskakująca mieszanka, tym lepiej. Na przyjęcie możemy wynająć profesjonalnego barmana, który zajmie się pracą kreatywną. Do naszych obowiązków będzie należało jednak przygotowanie odpowiednich kieliszków do drinków. Warto wcześniej omówić z barmanem, jakie drinki będzie posiadał w swoim menu. W naszej kolekcji powinny z pewnością znaleźć się kieliszki do martini i tradycyjne, wysokie kieliszki do drinków. Dzięki takiemu przygotowaniu nasi goście na pewno będą zadowoleni z wieczoru.

zestaw kieliszków

Przygotowanie niezapomnianego przyjęcia nie jest proste. Musimy zadbać o szereg szczegółów. Warto zapisywać sobie kolejne zadania, listy zakupów, a także zrealizowane wyzwania, aby na bieżąco śledzić własne postępy. Kluczem do udanego przyjęcia jest wyjątkowy alkohol. Powinniśmy poświęcić więcej czasu jego wyborowi, pamiętając o różnorodnych gustach gości. Drinki czy szampan będą jednak smakować w odpowiednim szkle, dlatego warto zadbać o dedykowane kieliszki. Dzięki powyższym radom każde nasze przyjęcie będzie udane i wyjątkowe.

Tekst sponsorowany

Komentarze (12)

pati25

4 lata temu

Nie byłam w sklepie Duka ale niektóre ich szklane wyroby podobają mi się

marianna

4 lata temu

Te kieliszki są przepiękne, niebawem wstąpię do Duki.

ana maria

4 lata temu

Kieliszek z drugiego zdjęcia jest ładny:) Lubię takie żłobienia.

Mindi

4 lata temu

Spojrzałam na stronę Duka, nie wszystkie kształty i wzory mi się podobają. Mam tej firmy kieliszki do martini i dobrze mi służą, więc myślę, że warto kupić takie sobie lub na prezent.

ines

4 lata temu

Ja mam kieliszki do szampana, są całkiem niezłe:)

dulcynea

4 lata temu

Bardzo mi się podobają kieliszki firmy Duka , mam komplet do czerwonego wina . I planuję teraz kolejny komplet .
Bo moje komplety kieliszków , jakoś się przerzedziły 🙂

  linea

  4 lata temu

  Ja też muszę nadrobić braki w kieliszkach. Ale postanowiłam, że nie kupię naczyń dopóki nie zmienie mieszkania, co mam w planach. Szkoda byłoby poniszczyć nowe szkło podczas przeprowadzki 🙂

   ewalub

   4 lata temu

   Po przeprowadzce też możesz chwilę poczekać, ponieważ z tego co zauważyłam kieliszki to najczęstszy prezent na nowe mieszkanie 🙂 Kieliszki i szklanki do drinków. Ja właśnie w taki sposób stałam się posiadaczkę kilku zestawów 🙂

    linea

    4 lata temu

    O widzisz 🙂 Bardzo dobry pomysł 🙂 Przyda sie wszystko co praktyczne 🙂

ewalub

4 lata temu

Nie lubię sklepu DUKA. Dostałam kiedyś w prezencie na nowe mieszkanie bon o wartości 500 zł i miałam ogromny problem, żeby go wydać. Mają ładne rzeczy, ale strasznie drogie. Nie umiałam nic wybrać ponieważ wiedziałam, że np. w IKEA mogłabym kupić coś podobnego, ale znacznie tańszego.

   ewalub

   4 lata temu

   Jakieś kieliszki. Coś dla siebie, ale też coś jako prezenty dla znajomych.

Zostaw komentarz