Dzieje się Konkursy Najnowsze

Wygraj zestaw preparatów Reumo TERAPIA i pomóż swoim stawom!

Reumo-Terapia

Preparaty  Reumo TERAPIA firmy Nes Pharma zostały opracowane z myślą o osobach, które  skarżą się na bóle mięśni i stawów. Stanowią one alternatywę dla niesteroidowych leków przeciwzapalnych, które znane są ze swoich właściwości uśmierzających ból.

Firma Nes Pharma ufundowała dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl 5 zestawów preparatów z linii Reumo TERAPIA. W skład każdego pakietu wchodzą następujące produkty: Reumo-Terapia-zel

  • Reumo TERAPIA żel z mentolem, który ma za zadanie leczyć, łagodzić i zapobiegać: bólom stawów występującym w trakcie zmian zwyrodnieniowych, neuralgiom różnego pochodzenia, zespołom bólów pourazowych bez złamań. Jego stosowanie warto rozpocząć również wtedy, gdy jesteśmy po zabiegu wszczepienia endoprotezy dużego stawu, kiedy odczuwamy dolegliwości wynikające z przetrenowania albo reumatycznego zapalenia stawów. W skład receptury preparatu wchodzi  9 olejków eterycznych o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym, miorelaksacyjnym oraz regenerującym (goździkowy, eukaliptusowy, anyżowy, tymiankowy, lawendowy, rozmarynowy, kosodrzewinowy, cynamonowy, kubebowy) – skomponowano je tak, aby wzajemnie potęgowały efekt swojego działania. Składnikiem dodatkowym jest  mentol o działaniu chłodzącym i miejscowo znieczulającym, stosowany w przypadku przewlekłych bólów stawów i mięśni.
  • Reumo TERAPIA krem do masażu z imbirem przynosi ulgę obolałym stawom i mięśniom, również po nadmiernym wysiłku fizycznym. Dobrze się wchłania, pozostawiając przyjemne uczucie ulgi i odprężenia nawet przez 8 godzin. Ekstrakt z imbiru działa przeciwzapalnie – mechanizm jest podobny jak w przypadku NLPZ (niesteroidowych leków przeciwzapalnych). Imbir jest aktywnym inhibitorem prostaglandyn i hamuje aktywność zapalnych mediatorów. Poza tym powoduje przekrwienie tkanek i poprawia miejscową cyrkulację krwi w skórze. W skład kremu poza imbirem wchodzi 9 olejków eterycznych o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym, miorelaksacyjnym oraz regenerującym (goździkowy, eukaliptusowy, anyżowy, tymiankowy, lawendowy, rozmarynowy, kosodrzewinowy, cynamonowy, kubebowy) – skomponowano je tak, aby wzajemnie potęgowały efekt swojego działania. Skład uzupełniają pozyskiwane naturalnie substancje chemiczne. Unikalny skład kremu oparto na sprawdzonej, ponad stuletniej recepturze opracowanej przez Grzegorza Mendla, twórcę współczesnej genetyki.

 

Wygraj zestaw preparatów Reumo TERAPIA!

Aby zdobyć 1 z 5 zestawów preparatów Reumo TERAPIA, należy  odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jak dbasz o mięśnie i stawy?

 

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 15.09.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl

 

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 15.09.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 5 zestawów preparatów Reumo TERAPIA (krem do masażu z imbirem + żel z mentolem) jest producent, firma Nes Pharma.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia, a jego wyniki ogłoszone na portalu Dojrzalakobieta.pl
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany

Komentarze (5)

drobina

4 lata temu

Upss! Znów przegapiłam termin.

eve

4 lata temu

chyba wartosci merytoryczne ,sprawdzone rady mi sie wydaje

Emilly27k

4 lata temu

Wysłałam odpowiedź na pytanie. Jestem ciekawa co jest brane pod uwagę oceniając odpowiedź.

Emilly27k

4 lata temu

Pewnie może uda się coś w końcu wygrać. Odczarować pecha.

eve

4 lata temu

wezme udzial w tym konkursie bo preparat praktyczny

Zostaw komentarz