Dzieje się Konkursy

Wygraj zestaw powieści Katy Evans!

powieści Katy Evans

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Papierowy Księżyc ufundowało dwa zestawy powieści Katy Evans.  Już dziś weź udział w naszym konkursie i zapewnij sobie lekturę pełną namiętności.

Real – Katy Evans

Remington Tate na ringu i poza nim posiada reputację awanturnika, twarde jak granit ciało oraz dziki, zwierzęcy magnetyzm,  który wprawia jego fanki w szał.  Lecz od chwili,  kiedy spotykają się ich oczy, jedyną kobietą,  której pragnie,  jest Brooke Dumas.  Jego pożądanie jest czyste,  nieposkromione i REALNE.
Zatrudniona,  by utrzymywać jego ciało w doskonałej kondycji,  Brooke w końcu dostaje dobrze płatną pracę rehabilitantki sportowej,  o której zawsze marzyła.  Lecz gdy z Remym i jego zespołem objeżdża w trakcie tournée niebezpieczny podziemny bokserski krąg,  jej własne ciało ożywa,  zbudzone najbardziej pierwotnym z pragnień.  To, co zaczyna się między nimi jako zwykły flirt, szybko dla obojga zmienia się w erotyczną obsesję, która obiecuje o wiele więcej.
Jednak ich rozpalona do białości żądza ma również mroczną stronę… Kiedy największy sekret Remy’ego wychodzi na jaw, a rodzinne obowiązki Brooke wymagają działania, czy uda im się przetrwać? Czy może to, co niegdyś wydawało się takie realne, teraz rozpłynie się jak iluzja.

Mine – Katy Evans

Brooke nigdy nie wyobrażała sobie,  że skończy u boku mężczyzny,  który jest marzeniem wszystkich kobiet.  Nie wszystkie marzenia mają jednak szczęśliwe zakończenie . Kiedy Remington potrzebuje jej najbardziej,  Brooke dokonuje odkrycia, które zmusza ją do zniknięcia z otoczenia ringu. Teraz,  gdy dzieli ich odległość i mrok,  jedyną rzeczą, która jej pozostaje,  jest walczyć o miłość mężczyzny, o którym mówi „Mój „.

 

Wygraj zestaw powieści Katy Evans!

Aby zdobyć jeden z dwóch  zestawów powieści Katy Evans (Real + Mine), wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Czego dotyczy mroczny sekret Remy`ego, który niespodziewanie  odkrywa Brooke?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 8 sierpnia br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Powieści Katy Evans”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 08.08.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 zestawów powieści Katy Evans (Real + Mine) jest Wydawnictwo Papierowy Księżyc.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Wydawnictwo Papierowy Księżyc w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (6)

Emilly27k

3 lata temu

Udział wzięty. w konkursie. Pozostała chwila cierpliwości. 🙂

lidka

3 lata temu

Wezmę udział w konkursie 🙂

marta

3 lata temu

Nie znam tej autorki, ale chętnie to zmienię!

monika

3 lata temu

Co za okładki! Jest moc 🙂

pati25

3 lata temu

Interesujące historie miłosne 🙂 Będą to fascynujące książki na lato 🙂

aleksandra

3 lata temu

Książki zapowiadają się ciekawie, na pewno wezmę udział w konkursie!

Zostaw komentarz