Dzieje się Konkursy Najnowsze

Wygraj zestaw kosmetyków Loton® z ceramidami!

kosmetyki Loton z ceramidami

Ceramidy wzmacniają spoistość komórek włosowych, zwiększają odporność na promieniowanie UV i poprawiają wygląd włosów. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Loton® z ceramidami!

Specjalnie dla użytkowniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl firma Loton® ufundowała 5 zestawów nagród.  W skład każdego z nich wchodzą następujące produkty:

Provit Maska odbudowująca z ceramidami

To niezwykle intensywna kuracja dla włosów rozjaśnianych, farbowanych i po trwałej ondulacji. Przywróci im zdrowie i zapewni świetną kondycję przez długi czas.

Receptura zawiera ceramidy, które dogłębnie odbudowują ubytki w łodygach włosów i zamykają ich łuski. Włosy są wygładzone, sprężyste, pełne witalności i zdrowego połysku.

Dzięki ceramidom  maska chroni każdy rodzaj włosów przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego, stymuluje optymalne nawilżenie włosów i naskórka, zapobiegając ich przedwczesnemu starzeniu.

Loton ® 4 Szampon do włosów delikatnych z naturalnymi ceramidami

Loton ® 4 Szampon do włosów delikatnych z naturalnymi ceramidami z serii Loton® Care & Styling przeznaczony jest do włosów wymagających szczególnej pielęgnacji, czyli suchych, matowych i zniszczonych.

Jego formuła zawiera naturalne ceramidy, które wypełniają ubytki w łodygach włosów i zamykają ich łuski. Dzięki temu możliwa jest dogłębna regeneracja zniszczonych i osłabionych włosów. Stają się one mocniejsze, bardziej sprężyste i zdrowsze na całej swojej długości.

Wygraj zestaw kosmetyków Loton® z ceramidami!

Aby zdobyć 1 z 5 zestawów kosmetyków Loton® z ceramidami, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

W jaki sposób przywracasz swoim włosom witalność i blask?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 4  lutego br. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl

 

Życzymy powodzenia!

 

Regulamin konkursu:

  • Spośród odpowiedzi nadesłanych do 04.02.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
  • Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl
  • Fundatorem nagród – 5 zestawów kosmetyków Loton® (Provit Maska odbudowująca z ceramidami +Loton ® 4 Szampon do włosów delikatnych z naturalnymi ceramidami) jest firma Loton®
  • Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.
  • Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
  • Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
  • W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
  • Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
  • Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany

Komentarze (3)

pati25

5 lat temu

Kolejne fajne kosmetyki do włosów 🙂

Aneczka2015

5 lat temu

Próbuję swojego szczęścia 🙂

Monika

5 lat temu

Kolejny fajny konkurs! Jestem ciekaw tych ceramidów, czy tak dobrze działają 🙂

Zostaw komentarz