Dzieje się Konkursy

Wygraj zestaw kosmetyków Golden Rose do stylizacji brwi!

kosmetyki do brwi Golden Rose

Brwi stanowią oprawę oczu i wywierają duży wpływ na wygląd naszej twarzy, dlatego warto nadać im odpowiedni kształt i podkreślić ich naturalne piękno przy pomocy odpowiednich kosmetyków. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj zestaw specyfików Golden Rose.

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Golden Rose ufundowało 3 zestawy kosmetyków do stylizacji brwi. W skład każdego z nich wchodzą następujące produkty:

Golden Rose zestaw do stylizacji brwi

Idealny zestaw do nadania brwiom pożądanego wyglądu. Zawiera delikatnie przyciemniający wosk oraz pudry do brwi w dwóch odcieniach. Wyposażony jest w dwustronny aplikator – ze ściętą końcówką do nakładania i szczoteczkę do wyczesywania nadmiaru produktu, a także w pęsetę. Wosk gwarantuje uzyskanie właściwego kształtu, a jedwabisty puder pozwala otrzymać naturalny efekt gęstych brwi.

Golden Rose długotrwały żel do stylizacji brwi

Nowy, delikatnie przyciemniający żel do stylizacji brwi. Zapewnia ich odpowiedni kształt i wygląd, nie skleja i nadaje im perfekcyjny wygląd przez cały dzień. Odpowiedni dla wszystkich kolorów brwi i bezpieczny dla osób noszących szkła kontaktowe.

Golden Rose długotrwały płynny liner do brwi

Płynny liner do brwi w trzech różnych odcieniach o matowym wykończeniu. Jego formuła zapewnia wysoki komfort aplikacji, dzięki czemu łatwo uzyskać pożądany wygląd brwi. W celu osiągnięcia najbardziej naturalnego efektu, po aplikacji produkt należy delikatnie rozetrzeć przy pomocy szczoteczki. Liner jest wodoodporny i utrzymuje się aż do 12 godzin.

 

Wygraj zestaw kosmetyków Golden Rose do stylizacji brwi!

Aby zdobyć 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose do stylizacji brwi, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Co zmieniłabyś w swoich brwiach?

  • Podaj odcień płynnego linera do brwi oraz zestawu do brwi, który chcesz otrzymać w przypadku wygranej. W dokonaniu właściwego wyboru pomoże ci strona internetowa Golden Rose.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 30 stycznia br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Styczniowy konkurs z Golden Rose”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 30.01.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 zestawów  kosmetyków Golden Rose  (długotrwały żel do stylizacji brwi, długotrwały płynny liner do brwi, zestaw do stylizacji brwi) jest Golden Rose.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagroda zostanie wysłana do laureatów przez Golden Rose w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureata można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany

 

Komentarze (11)

Tulinka

3 lata temu

Wspaniały zestaw kosmetyków, moja brew jest krzywa, więc bez odpowiedniego makijażu ani rusz:)

yudyta

3 lata temu

Wspaniały konkurs, Golden Rose ma w swojej ofercie mnóstwo dobrych kosmetyków, więc jest o co powalczyć:)

pati25

3 lata temu

Super zestaw do stylizacji brwi ! Kosmetyki Golden Rose są bardzo dobre 🙂

Klaudynka123

3 lata temu

Chciałabym żeby moje brwi były ciemniejsze i mniej niesworne. Mam dość gęste brwi tylko że są one dość jasne wiec maluje je średnimi brązami aby nie gryzły się z moim kolorem włosów. Nagrody Genialne.Aż chce się taki zestaw ????Marzenie każdej maniaczki brwi ????????

Marie_N

3 lata temu

Super, że można wybrać odpowiedni odcień.

całuśna

3 lata temu

Uwielbiam kosmetyki Golden Rose, tych do brwi nie miałam jeszcze okazji używać, ale chętnie to nadrobię:)

iwona

3 lata temu

w moich brwiach z checia gdybym mogła prosiłabym aby nigdy nie odrastały poniewaz moja kosmetyczka nadała im tak piekny kolor i kształt ze az zal aby efekt zniknął 🙂

Aneczka2015

3 lata temu

Coś dla moich brwi, biorę udział 🙂

easy_woman

3 lata temu

Obok takiego zestawu trudno przejść obojętnie – zgłoszenie wysłane:)

marina

3 lata temu

Super zestaw, trzeba wymyślić jakąś ciekawą odpowiedź, bo aż żal nie wziąć udziału w takim konkursie.

majra

3 lata temu

O rany, rany! Ale fajowe nagrody! O tym żelu do stylizacji brwi słyszałam same dobre opinie! 🙂

Zostaw komentarz