Dzieje się Konkursy

Wygraj zestaw kosmetyków Golden Rose i podkreśl swoją opaleniznę!

Golden Rose

Specjalnie dla  czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Golden Rose ufundowało 3 zestawy kosmetyków, dzięki którym w naturalny sposób podkreślisz opaleniznę. Nie zwlekaj, już dziś weź udział w naszym konkursie.

Golden Rose Bronzing Terra Powder

Niezwykle trwały, lekki puder pozostawiający wrażenie świeżej, zdrowo wyglądającej opalenizny. Dzięki aksamitnej strukturze puder rozprowadza się równomiernie. Zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 15, który chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania.

Golden Rose Lip Barier

Transparentna konturówka tworzy barierę ochronną wokół ust zapobiegając rozmazywaniu się błyszczyka lub pomadki. Produkt łatwo i przyjemnie się nakłada dzięki gładkiej, kremowej konsystencji wzbogaconej o witaminę E.

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick

Pomadka w płynie gwarantuje perfekcyjne, pełne pokrycie ust matowym kolorem przez wiele godzin, bez uczucia przesuszenia i lepkości. Lekka formuła wzbogacona w witaminę E i olej z awokado sprawia, że usta stają się niezwykle nawilżone i gładkie. Elastyczny aplikator i kremowa konsystencja zapewniają wygodne rozprowadzanie produktu. Po aplikacji należy odczekać chwilę, aby uniknąć rozmazania. Produkt łatwo można zmyć przy pomocy dwufazowego płynu do demakijażu.

 

Wygraj zestaw kosmetyków Golden Rose i podkreśl swoją opaleniznę!

Aby zdobyć jeden z trzech zestawów kosmetyków Golden Rose, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Co robisz, aby  utrwalić wakacyjną opaleniznę?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 15 sierpnia  br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Golden Rose opalenizna”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 15.08.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 zestawów kosmetyków Golden Rose  (Golden Rose Lip Barier, Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick, Golden Rose Bronzing Terra Powder) jest Golden Rose.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany

 

Komentarze (6)

milena26

4 lata temu

Super kosmetyki od Golden Rose!

alka

4 lata temu

Ale fany zestaw na letni czas!

pati25

4 lata temu

Idealne kosmetyki na lato 🙂

eve

4 lata temu

fajny ten zestaw, puder bardzo dobry, wezme udzial!

Agnieszka

4 lata temu

Już dla samej kultowej szminki warto wziąć udział w tym konkursie 🙂

inga

4 lata temu

Super zestaw na lato!

Zostaw komentarz