Dzieje się Konkursy

Wygraj zestaw kosmetyków Barwa!

kosmetyki-Barwa

Dłonie są szczególnie narażone na oddziaływanie negatywnych czynników zewnętrznych,  toteż często stają się suche i spękane.  Na szczęście można temu zapobiec, pamiętając o systematycznej pielęgnacji.

Nasza rodzima firma Barwa  ufundowała  dla czytelników portalu Dojrzalakobieta.pl 6 zestawów kosmetyków.  W skład każdego pakietu wchodzą następujące produkty:

  • Barwa Naturalna oliwkowy krem do rąk z ekstraktem shiitake regeneruje zniszczoną skórę dłoni i poprawia jej elastyczność. Łagodzi podrażnienia i chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Szczególnie polecany dla osób ze skórą bardzo suchą i mało elastyczną. Idealny do codziennej pielęgnacji.
  • Barwy Harmonii Rose różane mydło w kostce powstało w oparciu o recepturę, której tradycja sięga 1949 roku. Baza mydła została pozyskana z naturalnego oleju palmowego, co zapewnia niezwykłą delikatność w pielęgnacji skóry. Mydło zostało przebadane dermatologicznie, nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Wygraj zestaw kosmetyków Barwa!

Aby zdobyć 1 z 6 zestawów kosmetyków Barwa, wystarczy w sposób kreatywny dokończyć poniższe zdanie.

„Różane mydło w kostce z linii Barwy Harmonii przypomina mi…”

Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodzimy  najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 11.08.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 11.08.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród –6 zestawów kosmetyków Barwa jest  firma Barwa.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) W zgłoszeniu konkursowym dopuszczalne jest wprowadzenie dodatkowego zdania lub zdań w celu wyjaśnienia swojej koncepcji.
6) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
7) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
8) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
9) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany

Komentarze (11)

beata

7 lat temu

A wyniki to już były??????

eve

8 lat temu

ja juz wyslalam odpowiedz i zobaczymy wkrotce efekty

pati25

8 lat temu

Bardzo fajne kosmetyki naszej polskiej frmy.Chyba się skuszę i wyślę odpowiedź

drobina

8 lat temu

Różane mydełko znam, ale kremik oliwkowy też wygląda interesująco. Chyba wyślę odpowiedź.

Julia Kamińska

8 lat temu

Różane mydło w kostce z linii Barwy Harmonii przypomina mi wycieczkę po Bułgarii i plantacje róż. To były moje najlepsze moje wakacje a z tym mydełkiem chociaż na chwilę mogę do nich wrócić. 🙂

eve

8 lat temu

stare dobre polskie firmy wracaja na rynek co mnie bardzo cieszy

karolka

8 lat temu

To różane mydełko przypomina mi czasy podstawówki ? dokładnie 4 klase , gdy mielismy w takim właśnie mydełku wyrzeźbić sfinksa ? Jako jedyna siedziałam nie robiąc nic . Jednak następnego dnia przybyłam do szkoły z przepięknym sfinksem ( troszke oszukane bo mamusia robiła ) . Jednak 6 trafiła na moje konto ???

Tess

8 lat temu

Myślałam, że nie znam tej formy ale gdy przeczytałam o pastach do butów to przypomniała mi się. Mydełka także pamiętam, miały przyjemny i trwały zapach.

sirena46

8 lat temu

Barwa to stara, dobra firma. Pamiętam ją z młodości, zawsze miała dobre produkty np. pasty do butów, mydła …….. Warto zagrać o te kremy 🙂

eve

8 lat temu

dlonie nasza wizytowka,zatem wlaczmy o kosmetyki do nich,dziewczyny!

Zostaw komentarz