Wygraj thriller medyczny Efekty uboczne!

Efekty uboczne

Farmaceutyczny świat ma swoje tajemnice… Bohaterka powieści Efekty uboczne stara się je rozwikłać. Co takiego odkryje Kate? Weź udział w konkursie, w którym do wygrania są trzy egzemplarze książki Efekty uboczne, autorstwa mistrza thrillera medycznego – Michaela Palmera! 

Rozwikłać tajemnicę

Kate Bennet to doświadczona patolog. Ma kochającego męża i świetlaną przyszłość. Do pewnego momentu… W mgnieniu oka i całkowicie niespodziewanie jej życie zamienia się w koszmar. Dwie jej pacjentki umierają z powodu tajemniczej choroby. Zapada na nią również przyjaciółka Kate.

Lekarka odkrywa straszliwą tajemnicę, związaną z testami nielegalnych leków, przeprowadzanych przez gigantyczny koncern farmaceutyczny. Od tej chwili zagrożone staje się jej małżeństwu, zdrowie psychiczne, a także życie…

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Efekty uboczne!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy thrillera medycznego Efekty uboczne Michaela Palmera, od Wydawnictwa Replika, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jaką tajemnicę mogłaby odkryć Kate? Czekamy na kreatywne odpowiedzi!

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 11.10.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Efekty uboczne”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 11.10.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Efekty uboczne Michaela Palmera jest Wydawnictwo Replika

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

10 KOMENTARZE

  1. Przeczytałam tylko jedną książkę Palmera i muszę przyznać, że była bardzo dobra. Jeżeli ta będzie podobna, to warto o nią zawalczyć

    • Ja tego autora nie czytałam nigdy, może wiec czas to zmienić :-), tylko coś ciekawego trzeba wymyśleć, zeby mi się biblioteczka powiększyła

  2. Mój ulubiony gatunek literacki.Książek tego autora nie czytałam.Zacznę tym thillerem bo zaciekawiła mnie ta historia 🙂

  3. Nie czytałam nigdy tego autora.
    Dla mnie trihllery medyczne to tylko Robin Cook.
    Może warto by się po nie sięgnąć 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ