Dzieje się Konkursy Najnowsze

Wygraj szampon ziołowy Bioxsine zapobiegający wypadaniu włosów!

ziolowy-szampon-Bioxsine

W wyniku przesilenia jesiennego nasze włosy stają się często słabe i łamliwe. Wiele osób boryka się również z ich nadmiernym wypadaniem. Kłopoty z ich kondycją rozwiąże szampon Bioxsine. Dzięki specjalistycznej, ziołowej formule BIOCOMPLEX B11, odbudujemy strukturę włosa, pobudzimy ich wzrost oraz zapobiegniemy ich wypadaniu.

 

Cykl życia naszych włosów, których wzrost podczas wiosny i lata jest zwykle wzmożony, kończy się wraz z nadejściem pierwszych jesiennych dni. Obserwujemy wówczas nadmierne wypadanie oraz osłabienie naszych włosów. Aby zapobiec temu zjawisku warto zastosować specjalistyczne produkty, które wzmocnią i zrewitalizują cebulki naszych włosów takie  jak szampon Bioxsine.

Specjalnie dla użytkowniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl koncern kosmetyczny  BIOTA LABORATORIES ufundował 4 szampony ziołowe Bioxsine zapobiegające wypadaniu włosów.

Szampon BIOXSINE to ziołowy preparat opracowany specjalnie dla osób, które cierpią z powodu wypadania włosów i/ lub chcą wzmocnić swoje włosy. Specjalny składnik BIOCOMPLEX B11 delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy, a jednocześnie skutecznie zapobiega wypadaniu włosów, zagęszcza je i wzmacnia.

  • Szampon BIOXSINE zapobiega wypadaniu włosów.
  • Zawarte w nim witaminy i składniki mineralne odżywiają włosy sprawiając, że stają się one silne i zdrowe.
  • Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania produktu zostały udowodnione klinicznie.
  • Szampon BIOXSINE stworzono w oparciu o składniki ziołowe i nie powoduje on skutków ubocznych.

 

Wygraj ziołowy szampon Bioxsine zapobiegający wypadaniu włosów!

Aby zdobyć 1 z 4 ziołowych szamponów Bioxsine zapobiegających wypadaniu włosów, należy w sposób kreatywny dokończyć poniższe zdanie oraz polubić fanpage Bioxsine.

  1. „Chciałabym wygrać szampon Bioxsine, ponieważ…”
  2. Polub fanpage Bioxsine i napisz pod jakim imieniem i nazwiskiem go obserwujesz.

 

Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 18.10.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 18.10.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze. Zgłoszenia od osób, które nie polubią fanpage`a Bioxsine nie będą brane pod uwagę.
2) Fundatorem nagród – 4 szamponów Bioxsine jest koncern kosmetyczny  BIOTA LABORATORIES
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) W zgłoszeniu konkursowym dopuszczalne jest wprowadzenie dodatkowego zdania lub zdań w celu wyjaśnienia swojej koncepcji.
6) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
7) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
8) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
9) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany

Komentarze (10)

filodendron 2

5 lat temu

Ja zauważyłąm już,że od czasu po operacji zaczęły mi wypadać włosy i to nawet na czubku głowy to widać, muszę się jakoś inaczej czesać, jestem przerażona co będzie dalej. Muszę sobie kupić właśnie jakiś taki szampon ,który zadba, żeby mi włosy nie wypadały.

Tess

5 lat temu

Bardzo dobry szampon do wygrania. Niestety nie jestem zarejestrowana na tych modnych stronach, wiec nie mam szans.

eve

5 lat temu

hej dziewczyny ,wypowiedzi konkursowe maja byc na redakcyjny e mail a nie w komentarzach b na pewno nie beda uznane

Adriana Schenk

5 lat temu

Chciałabym wygrać szampon Bioxsine, ponieważ strasznie mi wypadają włosy po dwóch ciążach . Dzieci 4-latka, i 1.5 roczku. Chcę wzmocnić ich kondycję , zregenerować cebulki. Kupiłam tabletki Skrzypowita i stosuję, i teraz brakuje mi tylko bardzo dobrego szamponu do włosów aby zapobiegł wypadaniu ich. Byłabym bardzo wdzięczna, gdybym mogła wygrać u Państwa w konkursie ów szampon, o którym słyszałam bardzo dużo dobrego.

Ewka

5 lat temu

Chciałabym wygrać szampon Bioxsine, ponieważ moja mama zbliża się ku menopauzie, a że w listopadzie obchodzi równe 50 urodziny to byłby najwspanialszy prezent na jej przypadłość.

Emilly27k

5 lat temu

Kolejny konkurs kosmetyczny. Warto wziąć udział w konkursie.

Barbara Ilecka

5 lat temu

Mój mąż staje się łysawy a baby na wsiach mówią, że moja wina, że oblizuję łychy przy mieszaniu ciasta!
A ja nie oblizuję. To tylko ON nie ma właściwego szamponu.

pati25

5 lat temu

Świetny szampon.Idealny na problem wypadających włosów

Danusiate

5 lat temu

Ja też zmagam się z problemem wypadania włosów, więc muszę pomyśleć nad odpowiedzią…

eve

5 lat temu

taki szampon w sam raz dla mnie ,wiec biore udzial w konkursie

Zostaw komentarz