Najnowsze Święta 2017

Wygraj świąteczną książkę Czas cudów, czyli opowieści pod jemiołą!

Czas cudów

Podaruj najbliższym historie, które niczym zapach świątecznego piernika magicznie wypełnią wasze serca… Weź udział w konkursie, w którym możesz wygrać egzemplarz książki Czas cudów, czyli opowieści pod jemiołą!

Czas cudów, czyli opowieści pod jemiołą

Zbiór dziesięciu ciepłych opowieści, których tematyka związana jest ze świętami Bożego Narodzenia. Współautorkami są głównie pisarki reprezentujące szeroko pojętą literaturą obyczajową (Małgorzata Falkowska, Anna Harłukowicz-Nieczynow, Joanna Jax, Patrycja May, Diane Rose, Beata Schoenmakers, Łucja Wilewska), ale także pisarki kojarzone dotąd z literaturą grozy, które zaprezentują swą twórczość w nowej odsłonie (Joanna Dorota Bujak, Carla Mori, Joanna Pypłacz). Te czasem zabawne, czasem nostalgiczne historie pokazują z różnych perspektyw i w odmiennych stylistykach magię towarzyszącą świętom. Choć nie zawsze są one pasmem jedynie szczęśliwych chwil, z pewnością jest to czas cudów, kiedy wszystko może się odmienić.

Weź udział w konkursie i wygraj świąteczną książkę Czas cudów, czyli opowieści pod jemiołą!

Aby wygrać egzemplarz książki Czas cudów, czyli opowieści pod jemiołą, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Z czym najbardziej kojarzą się Tobie Święta Bożego Narodzenia? Swoją odpowiedź uzasadnij.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 4.12.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Czas cudów”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 4.12.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagrody – książki Czas cudów, czyli opowieści pod jemiołą jest Wydawnictwo Videograf.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl, w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (4)

pati25

4 lata temu

Super konkurs.Taką książkę w świątecznym klimacie warto mieć w swojej biblioteczce 🙂

Mindi

4 lata temu

Magia świąt, ja także muszę tę książkę mieć bo uwielbiam świąteczne klimaty. Spróbuję wygrać w konkursie a jak nie to podsunę tytuł mojemu Mikołajowi, mam nadzieję, że się domyśli i będę miała tę książkę w swojej biblioteczce już na święta 🙂

Danusiate

4 lata temu

Książkę już zamówiłam, więc tylko kibicuję 🙂

Tess

4 lata temu

Oj bardzo, bardzo chciałabym wygrać taką książkę. Jakąś szansę mam i spróbuję coś napisać. Świąteczne książki i te o miłości i dzieciach są najciekawsze.

Zostaw komentarz