rubinowe zbiory

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl wydawnictwo Świat Książki ufundowało trzy egzemplarze powieści Tessy Afshar pt. Rubinowe zbiory. Już dziś weź udział w konkursie i wygraj jeden z nich.

Wyjątkowy talent może rzucić cień na życie właściciela.

Kuzynka proroka Nehemiasza niespodziewanie znalazła się w samym środku perskiego dworu, gdzie pracowała na stanowisku skryby królowej. Spore osiągnięcie, jak na kobietę żyjącą w męskim świecie. Jednak trudna przeszłość zakorzeniła w Sarze przekonanie, że o jej wartości stanowią tylko osiągnięcia zawodowe, zawsze niezadowalające.

Dariusz Pasargadyjczyk przywykł, że dostaje to, czego chce. Bogaty, podziwiany arystokrata nie spodziewa się, że zostanie zmuszony do ślubu z inteligentną kobietą, która z niego zakpi.

Czy dwoje tak odmiennych ludzi może sobie pomóc w pozbyciu się fałszywych wartości, które ich ograniczają?

Wygraj powieść Tessy Afshar pt. Rubinowe zbiory!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Tessy Afshar pt. Rubinowe zbiory, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

1. W jaki sposób kobieta zakpi z Dariusza Pasargadyjczyka? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem wydawnictwa Świat Książki, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Rubinowe zbiory. Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na stronie internetowej http://wydawnictwoswiatksiazki.pl/

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 11.09.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Rubinowe zbiory”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 11.09.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Tessy Afshar pt. Rubinowe zbiory jest wydawnictwo Świat Książki.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ