Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Tessy Afshar pt. Perła w piasku!

perła w piasku

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl wydawnictwo Świat Książki ufundowało dwa egzemplarze powieści Tessy Afshar pt. Perła w piasku. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Pełna namiętności historia nierządnicy Rachab, z której rodu wywodził się Jezus. Olśniewająca uroda ma swoją cenę. Rachab przekonuje się o tym na własnej skórze, gdy jako piętnastolatka zostaje sprzedana jako prostytutka przez własnego ojca –mężczyznę, którego darzyła miłością i zaufaniem. Dzięki bystremu umysłowi staje się niezależna i bogata. Przysięga sobie, że nigdy już nie zaufa żadnemu mężczyźnie. Bóg ma wobec niej inne plany.

W życie Rachab wkracza Hebrajczyk Szalmon, wybitny przywódca plemienia Judy. Mężczyzna wierny, honorowy i dumny. Jej wróg. Co ma zrobić kobieta z przeszłością, która pragnie być kochana, chociaż sądzi, że to niemożliwe? Mury Jerycha to dopiero początek. Prawdziwa walka rozegra się o jej serce.

W Perle w piasku Tessa Afshar powołała do życia wyraziste postaci, które nadają nowe znaczenie tej znanej przypowieści biblijnej.

Wygraj powieść Tessy Afshar pt. Perła w piasku!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Tessy Afshar pt. Perła w piasku, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Jak potoczy się życie uczuciowe Rachab? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

  2. Jaką książkę ma na swoim koncie Tessa Afshar? Podaj jeden tytuł inny niż Perła w piasku. Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na stronie internetowej: http://wydawnictwoswiatksiazki.pl/

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 12.09.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Perła w piasku”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 12.09.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy powieści Tessy Afshar pt. Perła w piasku jest Świat Książki.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *