Wygraj powieść Shany Galen pt. Tajemnice diamentów!

tajemnice diamentów

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Amber ufundowało trzy egzemplarze powieści Shany Galen pt. Tajemnice diamentów.  Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

 

Cykl Klejnoty Salonów o uwodzicielskich i niebezpiecznych kobietach, których losy zależą od tego, jak głęboko potrafią ukryć prawdę o swych tajemnicach…

Miał idealnie uporządkowane życie…
William, książę Pelham, lubi swoje zorganizowane, przewidywalne życie. Dlaczego więc staje się nagle obiektem ataków? Plotkarska prasa przypisuje mu romans z Juliette, jedną z najpiękniejszych i najbardziej tajemniczych londyńskich kurtyzan. Poukładany świat Williama pogrąża się nieopisanym chaosie…
…dopóki nie pojawiła się ona.
Juliette, zwana Księżną Zalotów, ma u stóp najpotężniejszych arystokratów. Nie jest więc zachwycona, że książę Pelham jako jej rzekomy kochanek odstrasza od niej wielbicieli.
Oboje muszą oczyścić swoje imię. A to oznacza, że odkryją swoje sekrety i narażą się na niebezpieczeństwo stokroć większe niż towarzyski skandal…

SHANA GALEN to bestsellerowa autorka wydawanych na całym świecie romansów historycznych wypełnionych zmysłowością, przygodą, tempem i dowcipem. Jej powieści zdobywają najważniejsze nagrody, m.in. RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara dla romansu historycznego), i znajdują się w Top 10 list bestsellerów „New York Timesa” i Amazonu.

 

Wygraj powieść Shany Galen pt. Tajemnice diamentów!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Shany Galen pt. Tajemnice diamentów, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Jakie sekrety skrywają Juliette i Pelham? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

  • Jaką książkę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Amber, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Tajemnice diamentów. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci strona internetowa http://www.wydawnictwoamber.pl/

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 30.11.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Tajemnice diamentów”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 30.11.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Shany Galen pt. Tajemnice diamentów jest Wydawnictwo Amber.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatek przez Wydawnictwo Amber w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatek można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagród przez laureatki, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

3 KOMENTARZE

  1. Sama pewnie nic nie wymyślę, ale będę czekać na pomysły innych pań biorących udział w konkursie. Powodzenia! 🙂

  2. Chętnie przygarnęłabym książkę do swojej kolekcji. Już sama okładka wpada w oko, a czytając streszczenie widzę, że powieść będzie interesująca 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ