Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Sarah Morgan pt. Zachód słońca w Central Parku!

zachód słońca w central parku

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl wydawnictwo Harper Collins Polska ufundowało trzy egzemplarze powieści Sarah Morgan pt. Zachód słońca w Central Parku. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Frankie jest konkretna i rzeczowa, nie lubi wylewności, nie wierzy też w romantyczne związki. Ale choć wygląda na silną i opanowaną, kłębi się w niej mnóstwo emocji. Rozwód rodziców i złośliwość rówieśników mocno ją zraniły, dlatego Frankie ukrywa się za pozą twardzielki i za okularami. Nie może jednak udawać i maskować się w nieskończoność. Na szczęście może liczyć na przyjaciółki, a zwłaszcza brata jednej z nich, Matta, który szczególnie ją lubi. Lecz co robić, kiedy to właśnie Matt, najlepszy przyjaciel, staje się problemem, odkrywając przed nią własne sekrety?

Wygraj powieść Sarah Morgan pt. Zachód słońca w Central Parku!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Sarah Morgan pt. Zachód słońca w Central Parku, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Jakie sekrety skrywa Matt? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

  2. Jaką książkę ma na koncie Sarah Morgan? Podaj tytuł inny niż Zachód słońca w Central Parku. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci strona internetowa: http://www.harpercollins.pl/

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 10.09.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Zachód słońca w Central Parku”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 10.09.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Sarah Morgan pt. Zachód słońca w Central Parku jest Harper Collins Polska.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (3)

pati25

5 lat temu

Ciekawa powieść do wygrania.Powodzenia 🙂

marika

5 lat temu

Czytałam „Bezsenność na Manhattanie”, wygląda mi to na jej kontynuację. Zgłoszenie wysłane:)

ewalub

5 lat temu

Powodzenia dla biorących udział. Ja w tym konkursie nie spróbuję, są tu obecnie ciekawsze dla mnie pozycje do wygrania 🙂

Zostaw komentarz