bezsenność na manhattanie

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl wydawnictwo Harper Collins Polska ufundowało trzy egzemplarze powieści Sarah Morgan pt. Bezsenność na Manhattanie. Już dziś weź udział w naszym konkursie i zdobądź jeden z nich.

W życiu Paige wszystko się układa: wspaniałe przyjaciółki, piękne mieszkanie, wymarzona praca w Nowym Jorku. Ale los przynosi różne niespodzianki i nagle, z dnia na dzień, dobra passa się kończy. Paige traci pracę, próbuje założyć własną agencję eventową, ale skala problemów spędza jej sen z powiek. Osobą, która może pomóc, jest Jake, przyjaciel jej brata, najatrakcyjniejszy singiel w mieście, który już raz złamał jej serce. Dzięki Jake’owi firma Paige ma szansę zaistnieć, a ona sama musi bardzo się starać, by ponownie się w nim nie zakochać.

Wygraj powieść Sarah Morgan pt. Bezsenność na Manhattanie!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Sarah Morgan pt. Bezsenność na Manhattanie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Jak potoczą się losy Jake`a i Paige? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

  2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem wydawnictwa Harper Collins Polska, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Bezsenność na Manhattanie. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 28.06.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Bezsenność na Manhattanie”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 28.06.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Sarah Morgan pt. Bezsenność na Manhattanie jest wydawnictwo Harper Collins Polska.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

9 KOMENTARZE

  1. Spodobała mi się recenzja, poczułam ciekawy klimat gdy spojrzałam na okładkę. Spróbuję wymyślić jakąś interesującą odpowiedź w tym konkursie.

  2. Książka zapowiada się interesująco, to chyba jedna z tych romantycznych historii, które czyta się z wypiekami na twarzy:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ