Dzieje się Konkursy Najnowsze
Wygraj powieść obyczajową pt. Szczęśliwe zakończenie!

Vera Falski powraca do nas z nową powieścią pt. Szczęśliwe zakończenie. Jej premiera wydawnicza została zaplanowana na 18 maja br. Mamy dla Was niespodziankę. Już dziś możecie wziąć udział w naszym konkursie i wygrać przedpremierowy egzemplarz powieści pt. Szczęśliwe zakończenie.
Pierwsza powieść komediowa o kryzysie twórczym, pisarce i współczesnej Polsce.
Bestsellerowa autorka Sonia Geppert z warszawskich salonów ucieka do małej mieściny nad morzem. I – o dziwo! – życie tam okazuje się niezwykle interesujące. Zmagania z codziennością, z obudzoną ponownie seksualnością dojrzałej kobiety i z własną niemocą twórczą przynoszą zaskakujący portret współczesnej kobiety.
Wygraj powieść obyczajową pt. Szczęśliwe zakończenie!
Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Otwarte mamy dla Was pięć egzemplarzy powieści Szczęśliwe zakończenie. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.
Jak twoim zdaniem wygląda portret współczesnej kobiety? Opisz go w kilku zdaniach.
Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 16 maja br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Szczęśliwe zakończenie”.
Życzymy powodzenia!
Za pośrednictwem księgarni internetowej Empik możesz już dziś zamówić przedpremierowy egzemplarz książki.
Regulamin konkursu:
Spośród odpowiedzi nadesłanych do 16.05.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl
Fundatorem nagród – 5 egzemplarzy powieści Vera Falski pt. Szczęśliwe zakończenie jest Wydawnictwo Otwarte.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.
Tekst sponsorowany
« Street fashion, czyli miejska moda
Tess
7 lat temu
Podglądam wyniki i nie mogę się doczekać. To bardzo dobra, pozytywna książka. Pewnie wszyscy by chcieli wygrać, tak jak ja.
Emilly27k
7 lat temu
Trzymam kciuki za wszystkich biorących udział w konkursie i za siebie również.
Może w końcu szczęście się uśmiechnie.
eve
7 lat temu
chyba jutro beda wyniki i zobaczymy ktore pomysly wygraly, ja tez wzielam udzial no i zycze szczescia portalowym Kolezankom!
Tess
7 lat temu
Wiele osób wygrywało, ja także.
eve
7 lat temu
i trzeba miec troche szczescia jeszcze !
pati25
7 lat temu
I trzeba wykazać się kreatywnością w konkursach
eve
7 lat temu
i to wiecej niz jeden raz,droga zuzo, kto pisze regularnie na portalu ten zbiera plony!
pati25
7 lat temu
Oczywiście,że tak
zuza123
7 lat temu
Hej. Wygrała już ktoras z was coś w tych konkursach?
eve
7 lat temu
JAK sie nie wygra to trudno, ale zawsze ksiazke mozna pozyczyc z bibioteki ,warto na pewno dac sobie szanse na wygrana i wziac udzial w konkursie !
Tess
7 lat temu
Taka książka jest dobra dla mnie do czytania, lubię wesołe książki. A jeszcze tytuł jest optymistyczny.
eve
7 lat temu
ja juz napisalam i wyslalam no i zobaczymy z jakim skutkiem !
pati25
7 lat temu
Interesująca powieść do wygrania 🙂 Życzę powodzenia