Dzieje się Konkursy Najnowsze

Wygraj powieść obyczajową „Olvido znaczy zapomnienie”!

Maria-Duenas

Blanca Perea, doktor filologii u szczytu zawodowej kariery, dowiaduje się, że mąż zostawił ją dla młodszej kobiety i będzie miał z nią dziecko.

Rozżalona i załamana postanawia wyjechać, jak najdalej od domu i życiowych problemów. Dostaje grant na niewielkim uniwersytecie w Kalifornii, gdzie ma zbadać archiwum tragicznie zmarłego hiszpańskiego profesora. Czy będzie miała odwagę, by skorzystać z kolejnej szansy, jaką da jej życie?

Jeśli zaintrygował cię opis powieści Marii Duenas pt. „Olvido znaczy zapomnienie”, już dziś weź udział w naszym konkursie! Dzięki uprzejmości Wydawnictwa MUZA S.A. mamy do rozdania 3 egzemplarze tej wyjątkowej książki. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy w sposób kreatywny dokończyć poniższe zdanie.

„Podczas badania archiwum tragicznie zmarłego profesora Blanca…”

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Odpowiedzi prosimy przesyłać do 09.08.2015 r. do godz. 23:59 na maila konkurs@menopauza.pl

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 09.08.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 3 powieści Marii Duenas pt. „Olvido znaczy zapomnienie” jest Wydawnictwo MUZA S.A.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) W zgłoszeniu konkursowym dopuszczalne jest wprowadzenie dodatkowego zdania lub zdań w celu wyjaśnienia swojej koncepcji.
6) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
7) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
8) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
9) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany

Komentarze (6)

eve

8 lat temu

opis ksiazki zachecil mnie aby ja pozyczyc

pati25

8 lat temu

Ciekawa książka.Ciekawa historia.Spróbuję coś wymyślić

Tess

8 lat temu

W moim wieku wiele jest do zapomnienia, może jakiś sposób wyczytam w książce. Dlatego też spróbuję.

Emilly27k

8 lat temu

Fajny konkurs książkowy z ciekawą nagrodą książkową.

Mindi

8 lat temu

Suoer konkursy proponuje nam Redakcja Kolejna ciekawa książka do wygrania. Teraz nie mam pomysłu na dokończenie konkursowego zadania ale może za kilka dni na jakiś pomysł wpadnę.

eve

8 lat temu

wyslalam juz dpowidz bo ksiazka zapowida sie bardzo ciekawie

Zostaw komentarz