Dzieje się Konkursy Święta 2017

Wygraj powieść Natalii Sońskiej pt. Obudź się, Kopciuszku!

Obudź się Kopciuszku

Specjalnie dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl wydawnictwo Czwarta Strona ufundowało dwa egzemplarze powieści Natalii Sońskiej pt. Obudź się, Kopciuszku. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich!

Czy widzisz, jak śnieg skrzy się za oknem? Zaparz herbatę, otul się kocem i zakochaj się w zimie.

Śnieżna sceneria Zakopanego i sylwester spędzony w gronie przyjaciół – czy może być coś piękniejszego?

Alicja długo wzbraniała się przed wyjazdem. Nie lubiła tłumów i hałasów, a każde święta do tej pory spędzała na dyżurze w szpitalu. Gdy w końcu uległa namowom przyjaciół, nie domyślała się nawet, że jej życie zmieni się tak bardzo.

Podczas sylwestrowej nocy poznała Michała – ratownika TOPR. Po raz pierwszy jej myśli przestały obsesyjnie krążyć wokół pracy, a Alicja dostrzegła piękno życia, którego dotąd nie znała.

Ale czy Alicja obudzi się ze snu, przestanie uciekać i otworzy się na rodzące się uczucie?

Obudź się, Kopciuszku to nowa powieść Natalii Sońskiej, która poruszy niejedno serce.

Wygraj powieść Natalii Sońskiej pt. Obudź się, Kopciuszku!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Natalii Sońskiej pt. Obudź się, Kopciuszku, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Czy z dnia na dzień można zmienić swoje dotychczasowe życie? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.
  2. Jakie powieści nakładem wydawnictwa Czwarta Strona wydała Natalia Sońska? Podaj co najmniej 1 tytuł inny niż Obudź się, Kopciuszku.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 05 grudnia br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Obudź się, Kopciuszku”.

Zapraszamy na stronę wydawnictwa Czwarta Strona, na której znajdziesz odpowiedź na 2. pytanie oraz na fanpage Z książką jej do twarzy.

 

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 05.12.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.  Warunkiem rozpatrzenia pytania 1. jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie 2.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy książki Natalii Sońskiej pt. Obudź się, Kopciuszku jest wydawnictwo Czwarta Strona.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia wyników.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Komentarze (6)

Daria_Z

4 lata temu

Ciekawe, czy główna bohaterka odnajdzie miłość…

Emilly27k

4 lata temu

To będzie dobra pozycja książkowa na zimowy wieczór. Podoba mi się fabuła tej książki.

onomatopeja

4 lata temu

Znam twórczość Natalii Sońskiej, dlatego śmiem podejrzewać, że „Obudź się, Kopciuszku” to świetna powieść:)

pati25

4 lata temu

Świetna książka do wygrania 🙂 Piękna opowieść

zdzisława_61

4 lata temu

Zapowiada się pełna ciepła opowieść, czyli dokładnie taka, jak lubię:)

fioNa

4 lata temu

Czuję, że szykuje się kolejna świetna książka utrzymana w świątecznym klimacie. Mam ochotę na tego typu literaturę, chcę już poczuć atmosferę Bożego Narodzenia tym bardziej, że w niedzielę zaczyna się Adwent.

Zostaw komentarz