Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Michela Bussi pt. Czas jest mordercą!

czas jest mordercą

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Świat Książki ufundowało trzy egzemplarze powieści kryminalnej Michela Bussi pt. Czas jest mordercą. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Lato 1989

Korsyka, półwysep Revellata, między morzem a górami. Droga prowadząca nad urwiskiem, dwudziestometrowy parów, samochód, który jedzie zbyt szybko… i wpada w przepaść. Jedyna, która przeżyła – piętnastoletnia Clotilde. Rodzice i brat zginęli na jej oczach.

Lato 2016

Clotilde po raz pierwszy wraca na miejsce wypadku. Z mężem i kilkunastoletnią córką jedzie tam, by przegnać demony przeszłości. Na tym samym kempingu, na którym spędziła ostatnie lato z rodzicami, otrzymuje list. List podpisany przez matkę.

To ona żyje?

Michel Bussi po mistrzowsku łączy manipulację, emocje i napięcie. Po polsku ukazało się 6 jego książek: Czarne nenufary, Samolot bez niej, Nie puszczaj mojej dłoni, Nigdy nie zapomnieć, Mama kłamie i Czas jest mordercą. W 2016 roku Bussi znalazł się na drugim miejscu rankingu najlepiej sprzedających się pisarzy francuskich dziennika „Le Figaro”. Jego powieści przetłumaczono na ponad 30 języków.

Wygraj powieść Michela Bussi pt. Czas jest mordercą!

Aby wygrać jeden z trzech egzemplarzy powieści kryminalnej Michela Bussi pt. Czas jest mordercą, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

 1. Co stało się z matką Clotilde? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

 2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Świat Książki, chciałabyś przeczytać? W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 07.11.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Czas jest mordercą”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 07.11.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Michela Bussi pt. Czas jest mordercą jest Wydawnictwo Świat Książki.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatek przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatek można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagród przez laureatki, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Komentarze (6)

linea

3 lata temu

Uwielbiam te konkursy książkowe, chociaż nie zawsze biorę w nich udział z braku natchnienia 🙂 Ale zabawa jest fajna i motywujaca do poruszania wyobraźni.

  Aneta

  3 lata temu

  Tak, ja czasem też nic sensownego nie mogę wymyśleć ;-), ale fajnie, ze jest tak dużo konkursów książkowych i można złapać jakieś ciekawe pozycje do domowej biblioteczki 🙂

   linea

   3 lata temu

   Fajnie, że jest duży wybór i że pytania są zróżnicowane, bo przecież nie musimy zawsze trafić z pytaniem i nie musimy brać udziału w każdym konkursie. Dzieki temu każda z nas ma szanse przygarnąć książkę 🙂

   ewalub

   3 lata temu

   Chyba każdy cierpi czasem na brak natchnienia, ale szans jest sporo, więc każdemu w końcu uda się coś wymyślić

pati25

3 lata temu

Super konkurs.Ciekawy thiller do wygrania 🙂 Muszę zastanowić się nad odpowiedzią.I napisać 🙂

ewalub

3 lata temu

Sporo tu konkursów 🙂 Trzeba wymyślić coś ciekawego

Zostaw komentarz