Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Mavis Cheek pt. Życie seksualne mojej ciotki!

życie seksualne mojej ciotki

Specjalnie dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl Dom Wydawniczy Rebis ufundował 5 egzemplarzy powieści Mavis Cheek pt. Życie seksualne mojej ciotki. Już dziś weź udział w naszym konkursie i zapewnij sobie dobrą lekturę na letnie wieczory.

Dilys pozornie nie ma powodów do narzekań – prowadzi przyjemne życie we wspaniałym domu, podczas gdy mąż zarabia na jej zachcianki. Aż któregoś dnia poznaje ona młodego mężczyznę, który przewraca jej świat do góry nogami. Zmienia ją z wiernej, nieskazitelnej żony w zmysłową i zdolną do najgorszych oszustw kochankę. Przy okazji Dilys dowiaduje się, że choć kłamstwa są wprawdzie powszechnie potępiane i niemoralne, to jednak dzięki nim można zupełnie przypadkowo dokonać szokujących odkryć.

Zabawna i urokliwa, a do tego pełna wzruszeń historia, oparta na starym jak świat konflikcie pieniądza i miłości. Okazuje się, że niewiele potrzeba, by porzucić idealny świat i zatańczyć na wulkanie…

Mavis Cheek to autorka wielu poczytnych powieści, nagrodzona She/John Menzies Prize za Pause Between Acts. Dom Wydawniczy REBIS, oprócz bestsellera Życie seksualne mojej ciotki, opublikował także jej powieść Janis Gentle i seks.

Wygraj powieść Mavis Cheek pt. Życie seksualne mojej ciotki!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy powieści Mavis Cheek pt. Życie seksualne mojej ciotki, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jakiego szokującego odkrycia za sprawą kłamstwa dokonuje Dilys?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 23 sierpnia  br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Życie seksualne mojej ciotki”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 23.08.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 5 egzemplarzy powieści Mavis Cheek pt. Życie seksualne mojej ciotki  jest Dom Wydawniczy Rebis.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Dom Wydawniczy Rebis w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Komentarze (3)

Emilly27k

6 lat temu

Udział wzięty czekamy na wynik konkursu:) Książka z tego co widzę prezentuje ciekawą formą humoru i życia codziennego mająca związek z kłamstwami.

Karolina

6 lat temu

Ciekawie się zapowiada:) Biorę udział w konkursie!

pati25

6 lat temu

Ciekawa powieść do wygrania 🙂

Zostaw komentarz