Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Matta Reesa pt. Ostatnia aria Mozarta!

ostatnia aria mozarta

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Kobiece ufundowało dwa egzemplarze powieści Matta Reesa pt. Ostatnia aria Mozarta. Już dziś weź udział w konkursie i wygraj jeden z nich.

Niezwykła barokowa opowieść, w której ponadczasowa muzyka jest tłem dla salonowych intryg i zaskakujących zwrotów akcji.

Jest grudzień 1791 roku. Przebywająca w niewielkiej austriackiej wsi Nannerl, siostra Mozarta, otrzymuje szokujący list z informacją o śmierci brata. Zgodnie z relacją żony, dwa miesiące przed śmiercią wirtuoz zwierzył się jej, że ktoś podał mu truciznę, w wyniku czego jego życie niechybnie zmierza ku końcowi.

Nannerl niezwłocznie udaje się do Wiednia. Pragnie czym prędzej odkryć mroczną tajemnicę morderstwa. Otoczona oprószonymi śniegiem barokowymi pałacami i urokliwymi kawiarniami rzuca się w wir podejrzeń i intryg, które ukazują ponure sekrety Mozarta. Zazdrosne kochanki, złowieszczy wierzyciele oraz masoni – im bardziej Nannerl zgłębia przeszłość wirtuoza, tym mocniej przeklęty los brata splata się z jej życiem.

Ostatnia aria Mozarta to wciągająca opowieść, która przenosi czytelnika na wystawne salony, w barokowe wnętrza pałaców oraz do monumentalnych sal koncertowych XVIII-wiecznej Austrii. To także owiana historyczną nutą intrygi książka, w której króluje ponadczasowa muzyka, ognista namiętność i moc zagadek.

Wygraj powieść Matta Reesa pt. Ostatnia aria Mozarta!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Matta Reesa pt. Ostatnia aria Mozarta, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

 • Kto otruł Mozarta? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

 • Jaką książkę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Kobiecego, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Ostatnia aria Mozarta. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci strona internetowa: http://www.wydawnictwokobiece.pl/

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 13.09.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Ostatnia aria Mozarta”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 13.09.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy powieści Matta Reesa pt. Ostatnia aria Mozarta jest Wydawnictwo Kobiece.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Wydawnictwo Kobiece w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (9)

Aneta

5 lat temu

Ciekawe kiedy pojawia sie wyniki. Trochę się już doczekać nie mogę…

pati25

5 lat temu

Ciekawa powieść.Powodzenia 🙂

minerwa

5 lat temu

Zgłoszenie wysłane:) Książka zapowiada się interesująco:)

Aneta

5 lat temu

Fajna książka, chciałabym ją mieć, bo naprawdę bardzo kocham Mozarta i żaluję, ze nie żył dłuzej, zeby stworzyć więcej pieknych dzieł. Wezmę udział w konkursie i z nadzieją bedę czekać na wyniki 🙂

  ewalub

  5 lat temu

  Też wezmę udział, już mam pewien pomysł. Trzeba go jeszcze tylko ładnie ubrać w słowa.

   ewalub

   5 lat temu

   I już. Wysłałam odpowiedź. 🙂

    Aneta

    5 lat temu

    No to teraz czekamy. I oczywiście – powodzenia 🙂

     linea

     5 lat temu

     Ja akurat nie miałam weny w tym temacie i odpuściłam. I oczywiście trzymam kciuki za Was dziewczyny 🙂

     ewalub

     5 lat temu

     Dziękuję. A Tobie udało się wysłać odpowiedź?

Zostaw komentarz