ostatnia aria mozarta

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Kobiece ufundowało dwa egzemplarze powieści Matta Reesa pt. Ostatnia aria Mozarta. Już dziś weź udział w konkursie i wygraj jeden z nich.

Niezwykła barokowa opowieść, w której ponadczasowa muzyka jest tłem dla salonowych intryg i zaskakujących zwrotów akcji.

Jest grudzień 1791 roku. Przebywająca w niewielkiej austriackiej wsi Nannerl, siostra Mozarta, otrzymuje szokujący list z informacją o śmierci brata. Zgodnie z relacją żony, dwa miesiące przed śmiercią wirtuoz zwierzył się jej, że ktoś podał mu truciznę, w wyniku czego jego życie niechybnie zmierza ku końcowi.

Nannerl niezwłocznie udaje się do Wiednia. Pragnie czym prędzej odkryć mroczną tajemnicę morderstwa. Otoczona oprószonymi śniegiem barokowymi pałacami i urokliwymi kawiarniami rzuca się w wir podejrzeń i intryg, które ukazują ponure sekrety Mozarta. Zazdrosne kochanki, złowieszczy wierzyciele oraz masoni – im bardziej Nannerl zgłębia przeszłość wirtuoza, tym mocniej przeklęty los brata splata się z jej życiem.

Ostatnia aria Mozarta to wciągająca opowieść, która przenosi czytelnika na wystawne salony, w barokowe wnętrza pałaców oraz do monumentalnych sal koncertowych XVIII-wiecznej Austrii. To także owiana historyczną nutą intrygi książka, w której króluje ponadczasowa muzyka, ognista namiętność i moc zagadek.

Wygraj powieść Matta Reesa pt. Ostatnia aria Mozarta!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Matta Reesa pt. Ostatnia aria Mozarta, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Kto otruł Mozarta? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

  • Jaką książkę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Kobiecego, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Ostatnia aria Mozarta. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci strona internetowa: http://www.wydawnictwokobiece.pl/

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 13.09.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Ostatnia aria Mozarta”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 13.09.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy powieści Matta Reesa pt. Ostatnia aria Mozarta jest Wydawnictwo Kobiece.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Wydawnictwo Kobiece w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

9 KOMENTARZE

  1. Fajna książka, chciałabym ją mieć, bo naprawdę bardzo kocham Mozarta i żaluję, ze nie żył dłuzej, zeby stworzyć więcej pieknych dzieł. Wezmę udział w konkursie i z nadzieją bedę czekać na wyniki 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ