Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Maríi Solar pt. Skradzione godziny!

skradzione godziny

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Kobiece ufundowało trzy egzemplarze powieści Maríi Solar pt. Skradzione godziny. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Hiszpania, rok 1979. Dwie rodziny – jedna konserwatywna, druga liberalna. Rosa, matka trójki rodzeństwa, czuje się nieszczęśliwa z toksycznie zaborczym Damiánem. Jednak rozstanie nie wchodzi w grę – w tym okresie rozwody w Hiszpanii są nielegalne. Ich syn, Ramón przyjaźni się z Roberto, synem Loli i Antonia. Mogą powiedzieć sobie wszystko. Pojawia się jednak problem – zaczyna im się podobać ta sama dziewczyna, co mocno wpłynie na ich relację. Anselmo, dziadek Roberto i jego siostry Any, umiera z tajemniczym zdjęciem w dłoni, które przedstawia postać kobiety oraz notkę: „Powiedz mi, że mnie kochasz”.

Śmierć staruszka jest owiana tajemnicą, gdyż Carmen, babcia Ramóna, twierdzi, że… umarł ponownie.

W książce przeplatają się rutyna, która zabija żar miłości, pokusy niewiernych kochanków, gorzki smak zawodu i młodzi ludzie, którzy odkrywają, czym jest seks. To sentymentalna podróż po osobowościach zamkniętych w świecie, który choć nie jest odległy czasowo, wydaje się zupełnie inny.

María Solar – urodziła się w hiszpańskim Santiago de Compostela w 1970 roku. Pracuje jednocześnie jako dziennikarka, reporterka radiowa, prezenterka telewizyjna i oczywiście pisarka. María jest wszechstronnie wykształcona, ukończyła studia dziennikarskie, biologiczne i pedagogiczne. Nie boi się podejmować tematów z każdego gatunku. Skradzione godziny to pierwsza książka dla dorosłych, którą wydała, bowiem wcześniej tworzyła literaturę dla dzieci i młodzieży. Jest zdobywczynią kilku prestiżowych nagród w kraju, np. Lazarillo de Creación Literaria. Co więcej znalazła się na liście White Ravens, która zrzesza najlepszych międzynarodowych autorów.

 

Wygraj powieść Maríi Solar pt. Skradzione godziny!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Maríi Solar pt. Skradzione godziny, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

 • Czy potrafiłabyś związać się z mężczyzną mającym skrajnie odmienne podejście do kwestii obyczajowych? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

 • Jaką książkę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Kobiecego, chciałabyś przeczytać? W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa http://www.wydawnictwokobiece.pl/

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 02.11.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Skradzione godziny”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 02.11.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Maríi Solar pt. Skradzione godziny jest Wydawnictwo Kobiece.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatek przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatek można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagród przez laureatki, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (7)

pati25

4 lata temu

Ciekawy konkurs i ciekawa historia.Powodzenia 🙂

ewalub

4 lata temu

Wymyśliłam coś i wysłałam. Może się uda 🙂

ewalub

4 lata temu

Chętnie przeczytam tą książkę. Jeżeli nie uda się wygrać, to w jakiś inny sposób ją zdobędę i przeczytam 🙂

Tess

4 lata temu

Taka książka jest dla mnie bardzo interesująca. Rozumiem tamte czasy, bardziej surowe obyczajowo. Ale czy będę umiała napisać ciekawą odpowiedź to zobaczymy.

Aneta

4 lata temu

Bardzo lubie literaturę hiszpańską, ale tej autorki nie znam, wiec pewnie spróbuję sił w tym konkursie.

  linea

  4 lata temu

  Jak przypadkiem dopadnie mnie wena to również chętnie wezme udział w konkursie 🙂

   Aneta

   4 lata temu

   koniecznie daj sie przypadkiem dopaść 😉

Zostaw komentarz