Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Małgorzaty Sobieszczańskiej pt. Drugi koniec świata!

Drugi koniec świata

Wraz z Wydawnictwem Literackie mamy dla Was konkurs z nową powieścią Małgorzaty Sobieszczańskiej pt. Drugi koniec świata. Weź udział w konkursie i wygraj jeden z trzech egzemplarzy niesamowitej historii!

Jest rok 1938. W Mirabilii pod Nowogródkiem mieszkają obok siebie Polacy, Białorusini, Tatarzy i Żydzi. Są wśród nich gospodarze, jest pisarz ikon, żydowski skryba, szeptucha i jurodiwy. I dwie siostry – Olga, która chce tylko przyzwoicie przeżyć swoje życie, oraz Joanka, marząca o tym, by zostać aktorką. Świat, który miał trwać wiecznie, nieoczekiwanie kończy się we wrześniu 1939 roku, gdy do Nowogródka wkraczają Rosjanie. Kilkadziesiąt lat później, we współczesnej Warszawie, poznajemy Joasię, wnuczkę jednej z sióstr. Skończyła właśnie wydział aktorski i walczy o pracę w zawodzie. Śni jej się wielka kariera, a tymczasem nie zawsze stać ją na opłacenie czynszu. Nieoczekiwanie otrzymuje propozycję zagrania epizodu w filmie fabularnym. Wszystko jednak przebiega zupełnie inaczej, niż przypuszczała…

Drugi koniec świata to opowieść o pasji i sile przetrwania na przekór wszystkiemu, o sztuce i miłości, o naszej bezradności wobec zła i ulotności istnienia. Czy sami kształtujemy nasz los, czy jest on już zdeterminowany genami, miejscem i czasem urodzenia? Przedwojenny Nowogródek i tętniąca życiem współczesna Warszawa – w nowej powieści Małgorzaty Sobieszczańskiej te światy doskonale się przeplatają. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jak mało kto potrafi pisać o ludziach, ich sile, wytrwałości, marzeniach i namiętnościach.

Wygraj powieść Małgorzaty Sobieszczańskiej pt. Drugi koniec świata!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Małgorzaty Sobieszczańskiej pt. Drugi koniec świata, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jakie znaczenie ma dla Ciebie miejsce urodzenia?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 21.07.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Drugi koniec świata”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 21.07.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Małgorzaty Sobieszczańskiej pt. Drugi koniec świata jest Wydawnictwo Literackie

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (4)

pati25

5 lat temu

Powodzenia w konkursie 🙂

Aneczka2015

5 lat temu

Biorę udział w konkursie 🙂

lola

5 lat temu

Lubię powieści obyczajowe z historią w tle:)

Mindi

5 lat temu

Wspaniała książka do wygrania 🙂

Zostaw komentarz