dance sing love miłosny układ

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl wydawnictwo Septem ufundowało trzy egzemplarze powieści Layli Wheldon pt. Dance, sing, love. Miłosny układ. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Livia Innocenti jest zawodową tancerką. Razem z zespołem robi show podczas koncertów i teledysków największych gwiazd muzyki.

James Sheridan jest topowym piosenkarzem, bożyszczem fanek i ulubieńcem portali plotkarskich.

Spotykają się w Rzymie w czasie wspólnego tournée po Europie. Livia szybko przekonuje się, że woda sodowa uderzyła młodemu celebrycie do głowy. Nikt jej tak nie wkurza na próbach, jak arogancki i egoistyczny James. Na dodatek choreografia przewiduje kilka utworów w ich wykonaniu w duecie. Początkowo nie potrafią się dogadać i nawzajem się ignorują, jednak serca nie da się oszukać, nie na dłuższą metę. Czy będzie to szczęśliwy układ? Jakie role przyjdzie im wspólnie zatańczyć w tej historii?

Podążanie za głosem serca nie zawsze jest takie proste, jak się wydaje, i nie zawsze słuszne. Czasem kierowanie się rozumem jest najlepszą drogą, bo miłość, zamiast uszczęśliwiać, potrafi sprawiać ból.
Zatrać się w historii pełnej pasji, pożądania, zwrotów akcji i gorących rytmów. Po prostu dance & sing & love!

Wygraj powieść Layli Wheldon pt. Dance, sing, love. Miłosny układ!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Layli Wheldon pt. Dance, sing, love. Miłosny układ, wystarcz odpowiedzieć na poniższe pytania.

 1. Czy Livia i James odnajdą szczęście jako para? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij. 

 2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem wydawnictwa Septem, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Dance, sing, love. Miłosny układ. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci strona internetowa: https://septem.pl/

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 14.09.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Dance, sing, love. Miłosny układ”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 14.09.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Layli Wheldon pt. Dance, sing, love. Miłosny układ jest wydawnictwo Septem.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

5 KOMENTARZE

  • Ja chyba też, co prawda kocham taniec we wszystkich wydaniach, ale historia miłosna z tej książki raczej mnie nie porwie 😉

  • Fajnie, że tyle się tutaj dzieje 🙂 Dla każdego coś dobrego. Każda z nas może wybierać propozycje książkowe, które jej pasują i walczyć o swoją nagrodę 🙂
   Im więcej jest tutaj konkursów, tym chętniej biorę w nich udział 🙂

   • Rzeczywiscie, ksiażki które mozna wygrać w konkursie są bardzo różne i każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ