Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Layli Wheldon pt. Dance, sing, love. Miłosny układ!

dance sing love miłosny układ

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl wydawnictwo Septem ufundowało trzy egzemplarze powieści Layli Wheldon pt. Dance, sing, love. Miłosny układ. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Livia Innocenti jest zawodową tancerką. Razem z zespołem robi show podczas koncertów i teledysków największych gwiazd muzyki.

James Sheridan jest topowym piosenkarzem, bożyszczem fanek i ulubieńcem portali plotkarskich.

Spotykają się w Rzymie w czasie wspólnego tournée po Europie. Livia szybko przekonuje się, że woda sodowa uderzyła młodemu celebrycie do głowy. Nikt jej tak nie wkurza na próbach, jak arogancki i egoistyczny James. Na dodatek choreografia przewiduje kilka utworów w ich wykonaniu w duecie. Początkowo nie potrafią się dogadać i nawzajem się ignorują, jednak serca nie da się oszukać, nie na dłuższą metę. Czy będzie to szczęśliwy układ? Jakie role przyjdzie im wspólnie zatańczyć w tej historii?

Podążanie za głosem serca nie zawsze jest takie proste, jak się wydaje, i nie zawsze słuszne. Czasem kierowanie się rozumem jest najlepszą drogą, bo miłość, zamiast uszczęśliwiać, potrafi sprawiać ból.
Zatrać się w historii pełnej pasji, pożądania, zwrotów akcji i gorących rytmów. Po prostu dance & sing & love!

Wygraj powieść Layli Wheldon pt. Dance, sing, love. Miłosny układ!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Layli Wheldon pt. Dance, sing, love. Miłosny układ, wystarcz odpowiedzieć na poniższe pytania.

 1. Czy Livia i James odnajdą szczęście jako para? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij. 

 2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem wydawnictwa Septem, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Dance, sing, love. Miłosny układ. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci strona internetowa: https://septem.pl/

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 14.09.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Dance, sing, love. Miłosny układ”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 14.09.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Layli Wheldon pt. Dance, sing, love. Miłosny układ jest wydawnictwo Septem.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (5)

minerwa

5 lat temu

Ja uwielbiam miłosne historie, chętnie zapoznam się z tą książką:)

ewalub

5 lat temu

Ile tu jest książkowych konkursów! 🙂 Ten odpuszczam

  linea

  5 lat temu

  Fajnie, że tyle się tutaj dzieje 🙂 Dla każdego coś dobrego. Każda z nas może wybierać propozycje książkowe, które jej pasują i walczyć o swoją nagrodę 🙂
  Im więcej jest tutaj konkursów, tym chętniej biorę w nich udział 🙂

   Aneta

   5 lat temu

   Rzeczywiscie, ksiażki które mozna wygrać w konkursie są bardzo różne i każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie 🙂

  Aneta

  5 lat temu

  Ja chyba też, co prawda kocham taniec we wszystkich wydaniach, ale historia miłosna z tej książki raczej mnie nie porwie 😉

Zostaw komentarz