Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Katy Colins pt. Biuro Podróży Samotnych Serc. Kierunek: Indie!

Biuro Podróży Samotnych Serc Kierunek Indie

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl wydawnictwo Harper Collins ufundowało trzy egzemplarze powieści Katy Colins pt. Biuro Podróży Samotnych Serc. Kierunek: Indie. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Georgia Green prowadzi Biuro Podróży Samotnych Serc, które powoli buduje swoją markę. Miała nadzieję, że ten biznes okaże się cudowną przygodą, ale rzeczywistość jest bardziej prozaiczna. Praca w branży turystycznej ma niewiele wspólnego z wylegiwaniem się na egzotycznej plaży. Georgia nie znajduje czasu dla Bena, w którym jest zakochana, dla przyjaciół, rodziców ani dla siebie samej.

Niespodziewanie musi wyjechać służbowo do Indii i incognito wziąć udział w wycieczce singli ze złamanym sercem. Magia Tadż Mahal, chaos Bombaju, kolorowe Bollywood, złote plaże Goa – może dzięki tej podróży coś w jej życiu się zmieni. Indie to liczne niespodzianki i nie zawsze można mieć wszystko pod kontrolą.

Wygraj powieść Katy Colins pt. Biuro Podróży Samotnych Serc. Kierunek: Indie!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Katy Colins pt. Biuro Podróży Samotnych Serc. Kierunek: Indie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Dlaczego chciałabyś pojechać w podróż do Indii?

  • Jaka inna powieść Katy Colins ukazała się nakładem wydawnictwa Harper Collins? Podaj jeden tytuł. Odpowiedź znajdziesz na stronie internetowej.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Biuro Podróży Samotnych Serc”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 15.02.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Katy Colins pt. Biuro Podróży Samotnych Serc. Kierunek: Indie jest wydawnictwo Harper Collins.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez wydawnictwo Harper Collins w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Komentarze (10)

kikunia

6 lat temu

Indie to piękny kraj, ale, niestety, pełny sprzeczności, jedni żyją w nim jak królowie życia, a inni klepią biedę w slumsach.

lokalna_panna

6 lat temu

Indie fascynują mnie od lat, może kiedyś uda mi się uzbierać pieniądze na wyjazd do tego pięknego kraju.

Emilly27k

6 lat temu

Pati rezygnujesz z bania w konkursie udziału?
Odpuściłam tyle konkursów,że hej jak powiadają górale:)

    dina

    6 lat temu

    Naprawdę nie warto odpuszczać sobie konkursów, zwłaszcza gdy nagroda jest interesująca, w końcu do każdego uśmiechnie się kiedyś szczęście, a im więcej próbujesz, tym częściej zyskujesz:)

softina

6 lat temu

Bardzo lubię książki z Harper Collins, ponieważ można przy nich naprawdę się zrelaksować. Są stosunkowo lekkie i proste w odbiorze:)

pati25

6 lat temu

Ciekawy konkurs.Na pewno będzie wiele wspaniałych wypowiedzi.Życzę powodzenia w konkursie 🙂

pelargonia

6 lat temu

Indie to kraj, który fascynuje mnie od lat. Nie mogłabym sobie odpuścić konkursu z tą książką:)

Aneczka2015

6 lat temu

Odpowiedź wysłana 🙂

Aneczka2015

6 lat temu

Biorę udział w tym konkursie 🙂

slioza

6 lat temu

Indie to piękny kraj – muszę przeczytać tę książkę, dlatego zaraz zgłoszę się do konkursu:)

Zostaw komentarz