Dzieje się Konkursy Najnowsze

Wygraj powieść Kathryn Taylor „Powrót do Daringham Hall”!

trylogia-Daringham-Hall

„Daringham Hall” to pełna subtelnej erotyki romantyczna trylogia, w której miłość może ocalić teraźniejszość.

Ben Sterling to bogaty i przystojny biznesmen przyzwyczajony do nowojorskiego zgiełku, drogich garniturów i samochodów najlepszych marek. Zamknięty w sobie i powściągliwy – unika uczuciowego zaangażowania i głębszych relacji. Nie chce być uzależniony od nikogo.

Pewnego dnia dowiaduje się, że jego matka w dniu jego narodzin była żoną Ralpha Camdena, głowy szlacheckiego angielskiego rodu. Jako prawowity spadkobierca rodzinnej posiadłości Camdenów – Daringham Hall – Ben wyrusza do Anglii, by zemścić się na ojcu. Tuż po przybyciu zostaje jednak pobity i okradziony. Ratuje go Kate, która z czasem ulega jego urokowi.

Między nimi wybucha namiętność bez granic.

Czy Kate zdoła zawrócić Bena z drogi zemsty?

Kate zabrakło tchu w piersiach. To było zupełne zaskoczenie – zobaczyć go tak nagle i niespodziewanie. Przez moment nie była w stanie myśleć, wpatrywała się tylko w niego, chłonąc każdy szczegół. Ciemnoblond włosy, lekko potargane, jakby właśnie niedbale przesunął po nich dłonią, co zwykł robić, gdy coś go zdenerwowało lub rozzłościło. Twarz bledsza niż zwykle. I szare oczy, które zdawały się prześwietlać ją na wylot. Coś w nich zamigotało, lecz zanim Kate zdążyła to coś odczytać, jego spojrzenie stwardniało. I stało się nieufne. – Cześć, Kate – powiedział, a jego głęboki głos obudził w niej wspomnienia, o których wolałaby zapomnieć. To jednak udałoby jej się chyba dopiero wtedy, gdyby ktoś przyłożył jej polanem w głowę. – Co ty tu robisz? – zapytała i cofnęła się o krok, bo dopiero w tym momencie uświadomiła sobie, że dzieli ich zaledwie kilka centymetrów. Przeszedł ją dreszcz, lecz starała się nie pokazać mu, jak bardzo jego bliskość wytrąca ją z równowagi.

Kathryn Taylor,  fragment powieści „Powrót do Daringham Hall”

http://bit.ly/PowrotDoDaringamHall

Wygraj powieść wchodzącą w skład trylogii „Daringham Hall”!

„Powrót do Daringham Hall” to romans w angielskiej scenerii, zapraszamy więc na konkurs w angielskim stylu. Mówi się, że Anglicy są chłodni i zachowawczy, ale przecież literatura i kino pokazuje nam, że wcale tak nie musi być. Udowodnijcie w kilku zdaniach, że Anglia to kraj wielkich namiętności. Możecie się posiłkować bohaterami z książek, aktorami, ulubionymi scenami z filmów. Autorki najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy 3 egzemplarzami świeżutkiego romansu „„Powrót do Daringham Hall” 🙂 http://bit.ly/PowrotDoDaringamHall

Spośród nadesłanych zgłoszeń nagrodzimy 3 najciekawsze wypowiedzi. Na zgłoszenia czekamy do 17.08.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl

powiesc-romantyczna

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 17.08.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Kathryn Taylor „Powrót do Daringham Hall” jest Wydawnictwo Otwarte.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Wydawnictwo Otwarte w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany

Komentarze (5)

eve

7 lat temu

moze jutro beda wyniki tego konkursu i zobaczymy

Adam

7 lat temu

Odpowiedź wysłano. 🙂

Emilly27k

7 lat temu

Napisałam,ale nie wiem z jakim efektem – nie wiadomo.

eve

7 lat temu

mam juz swoje rozwianie,prace wyslalam a czy sie spodoba zobaczymy

eve

7 lat temu

CHETNIE ZAWALCZE TE CIEKAWA TRYLOGIE,BIORE UDZIAL!

Zostaw komentarz