Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Kasi Bulicz-Kasprzak pt. Uzasadnione wątpliwości!

uzasadnione wątpliwości

Kasia Bulicz-Kasprzak, autorka Domu na skraju i Szlachetnych pobudek, powraca do nas z nową powieścią pt. Uzasadnione wątpliwości. Już dziś weź udział w naszym konkursie i zapewnij sobie lekturę na wakacyjne wieczory.

Skończyło się lato, w ogrodach zakwitają zimowity. Lecz choć w powietrzu czuje się jesienny chłód, serca kobiet z Różanej pełne są gorących emocji.

Maria, zakosztowawszy wolności, nie chce wracać do domu matki i po raz pierwszy w życiu zdobywa się na odwagę, by realizować swoje pragnienia. Karolina, którą przerosła rola samotnej matki, zaczyna rozumieć, że decyzje, jakie podjęła, wiążą się z określonymi konsekwencjami. Teresa, przyjmując od losu to, co odrzuciła Maria, być może zdobędzie szczęście, a przynajmniej zyska życiową stabilizację. Agata powtarza sobie, że bardzo kocha męża, lecz jakoś trudno jej przyjąć jego przeprosiny. Sylwia powinna wspierać nieszczęśliwie zakochaną córkę, ale nie może myśleć o złamanym sercu Julki, bo ma większy problem – pilnie poszukuje ojca dla swojego drugiego dziecka.

A Leokadia… nestorka rodu Jezierskich w końcu dopięła swego.

Wygraj powieść Kasi Bulicz-Kasprzak pt. Uzasadnione wątpliwości!

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl wydawnictwo Prószyński i S-ka ufundowało 3 egzemplarze powieści Kasi Bulicz-Kasprzak pt. Uzasadnione wątpliwości. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy w kreatywny sposób odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Czego udało się dokonać Leokadii, nestorce rodu Jezierskich?

 

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 18 lipca br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Uzasadnione wątpliwości”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 18.07.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Kasi Bulicz-Kasprzak pt. Uzasadnione wątpliwości jest wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Komentarze (3)

Emilly27k

4 lata temu

Dla mnie tego rodzaju książki też się podobają, gdyż mają w sobie to coś. Tajemnicę, o której my jako czytelnicy nic nie wiemy. Pati zgodzę się z Tobą,że konkurs wymaga kreatywności i to jest właśnie magia dla mnie. Na razie jeszcze pomysłu nie mam na rozwiązanie konkursu. A Wy jak tam macie już jakieś pomysły?

eve

4 lata temu

bardzo lubie powiesci obyczajowe z nutka romansu i intrygi, nawet jak nie wygram te powiesc wypozycze

pati25

4 lata temu

Interesująca powieść kobieca do wygrania 🙂 Wymaga dużo kreattywności

Zostaw komentarz