Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Karoliny Wilczyńskiej pt. Rok na Kwiatowej. Zamarznięte serca!

rok na kwiatowej zamarznięte serca

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl wydawnictwo Czwarta Strona ufundowało dwa egzemplarze powieści Karoliny Wilczyńskiej pt. Rok na Kwiatowej. Zamarznięte serca. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

 

Zima przychodzi nieoczekiwanie. A z nią mróz tak wielki, że mrozi serce. Wtedy potrzebujemy kogoś, kto otuli je ciepłem, roztopi lód i pozwoli uwierzyć w nadejście wiosny.

Liliana stoi przed trudnym zadaniem: musi zaopiekować się córką kuzynki, która zatrzymuje się u niej na jakiś czas. Nastolatka sprawia sporo kłopotów i gdy Liliana postanawia z nią poważnie porozmawiać, dowiaduje się o traumatycznych przeżyciach dziewczyny. Pod adresem partnera Liliany padają poważne oskarżenia. Niespodziewanie okazuje się też, że Liliana musi zmierzyć się z własną, trudną przeszłością. Jakie decyzje podejmie? I czy ostatecznie uda jej się odnaleźć wspólny język z zamkniętą w sobie nastolatką?

Najnowsza powieść Karoliny Wilczyńskiej to próba zrozumienia, że przeszłość zawsze nas odnajdzie, nie możemy od niej uciec.

Wygraj powieść Karoliny Wilczyńskiej pt. Rok na Kwiatowej. Zamarznięte serca!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Karoliny Wilczyńskiej pt. Rok na Kwiatowej. Zamarznięte serca, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Jakie oskarżenia padają pod adresem Liliany? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, kieruj się własną kreatywnością.

  • Jaką książkę, która ukazała się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Rok na Kwiatowej. Zamarznięte serca. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże strona internetowa http://czwartastrona.pl/

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 04.12.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Rok na Kwiatowej”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 04.12.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy powieści Karoliny Wilczyńskiej pt. Rok na Kwiatowej. Zamarznięte serca jest wydawnictwo Czwarta Strona.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatek przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatek można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagród przez laureatki, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (6)

dulcynea

5 lat temu

Bardzo ciekawa książka, lubię powieści tej autorki .
Warto spróbować szczęścia w konkursie 🙂

pati25

5 lat temu

Ciekawa książka.Pytanie wymaga dużo kreatywności.Powodzenia 🙂

ewalub

5 lat temu

Kolejna szansa 🙂 Ja chyba odpuszczę. Mam sporą kolejkę książek do przeczytania.

    linea

    5 lat temu

    Książka może być ciekawa, ale napisanie odpowiedzi na pytanie konkursowe też pewnie proste nie bedzie. Może znajdę chwilę na napisanie czegoś kreatywnego.

Danusiate

5 lat temu

Ależ mamy urodzaj na konkursy 🙂

Mindi

5 lat temu

Wieczory w sezonie jesienno-zimowym spędzę jak zwykle z książką w ręku. Zapowiadają się tak świetne książki do czytania, że nie mogę się doczekać jak dorwę w swoje ręce te nowości 🙂 Oczywiście spróbuję sił w konkursie.

Zostaw komentarz