Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść K. Bromberg pt. Slow burn. Kropla drąży skałę!

slow burn kropla drąży skałę

Szukasz książki na urlop? Weź udział w naszym konkursie i wygraj 1 z 3 egzemplarzy powieści K. Bromberg pt. Slow burn. Kropla drąży skałę. Przygotuj się na kolejną podróż, emocjonalną, pełną namiętności… i absolutnie pochłaniającą!

Książka, którą trzymasz w dłoni, jest kontynuacją serii Driven pióra K. Bromberg. Opowiedziana w Driven historia to wysmakowana, piękna opowieść o skomplikowanej grze uczuć, instynktów i emocji, pożądania i bólu. To opowieść, która wbrew wszystkiemu znajduje baśniowe zakończenie: szczera i naturalna Rylee poślubia przystojnego i bardzo niegrzecznego Coltona.

Dokładnie wtedy, gdy burzliwy romans Rylee znajduje swoje szczęśliwe zakończenie, rozpoczyna się historia jej bliskiej przyjaciółki. Haddie Montgomery właśnie straciła siostrę. Nie chce się wiązać z żadnym mężczyzną, ból po śmierci Lexie jest zbyt silny i świeży. Spotkanie z przystojnym, bardzo męskim i bardzo południowym Beckettem Danielsem miało być tylko jednonocną przygodą, chwilą zapomnienia, czystym seksem na jeden raz, bez żadnych zobowiązań.

Miało być… ale wspomnienie jego zapachu, smaku i dotyku nie daje Haddie spokoju. Na próżno stara się o nim zapomnieć. Na próżno także stara się znaleźć zapomnienie w ramionach innego mężczyzny. Becks nie jest kimś, kto pozwoli odsunąć się w cień. Postanawia walczyć. Płomyk, który rozniecił w sercu Haddie, powoli się rozpala, a żar namiętności staje się coraz trudniejszy do opanowania. Rozkręca się niepowtarzalna karuzela emocji, instynktów i pragnień, wciągająca, uzależniająca, przyprawiająca o zawrót głowy, dreszcze i bezsenność.

Jak to się skończy? Czy ta niezwykła więź przerodzi się w prawdziwe uczucie? Czy los pozwoli Haddie i Becksowi na zaznanie słodyczy miłości?

Wygraj powieść K. Bromberg pt. Slow burn. Kropla drąży skałę!

Specjalnie dla czytelników serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Helion ufundowało trzy egzemplarze powieści Slow burn. Kropla drąży skałę autorstwa K. Bromberg.  Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jak zakończą się losy Haddie i Becksa?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 28 lipca br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Slow burn. Kropla drąży skałę”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 28.07.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści K. Bromberg pt. Slow burn. Kropla drąży skałę  jest Wydawnictwo Helion.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (2)

pati25

4 lata temu

Bardzo ciekawa powieść 🙂 Trzeba dużo kretywności

Emilly27k

4 lata temu

Kolejna książka do wygrania. 🙂

Zostaw komentarz