Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Ilony Łepkowskiej pt. Pani mnie z kimś pomyliła!

pani mnie z kimś pomyliła

Ilona Łepkowska to nie tylko niezwykle popularna autorka i reżyserka seriali, ale też utalentowana pisarka. Ostatnio nakładem wydawnictwa MUZA ukazała się jej pierwsza powieść pt. Pani mnie z kimś pomyliła. Już dziś weź udział w naszym konkursie i zapewnij sobie fascynującą lekturę na wakacje!

Pani mnie z kimś pomyliła

Czasami życzenie wypowiedziane nie w porę może się okazać pułapką.

Uwięziona w złotej klatce sukcesu Joanna szuka szczęścia w kolorowym świecie show-biznesu.

Czy bogata, piękna, zadbana kobieta potrzebuje do życia czegoś, czego nie ma w świetle fleszy? Wszak nie narzeka na brak przyjaciół i adoratorów, kreatorzy mody prześcigają się w oferowaniu jej kreacji w stylu glamour, a dziennikarze biją się o wywiad z najbardziej wpływową kobietą w Polsce. Tylko, czy to jest to wymarzone szczęście?

Autorka i reżyserka filmów i seriali, Ilona Łepkowska po raz kolejny ukazuje nam świat, w którym nie ma prostych rozwiązań. Miłość i pieniądze nie zawsze idą w parze, a recepta na szczęście nigdy nie jest prosta. Czasami, aby ją wykupić, trzeba zapłacić naprawdę wiele.

 

Wygraj pierwszą powieść Ilony Łepkowskiej pt. Pani mnie z kimś pomyliła!

Wydawnictwo MUZA ufundowało dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl  trzy egzemplarze pierwszej powieści Ilony Łepkowskiej pt. Pani mnie z kimś pomyliła.  Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy w  sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

 

Dlaczego Joanna, pomimo iż los jej sprzyja, nie potrafi odnaleźć szczęścia?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 5 lipca  br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „DK – Pani mnie z kimś pomyliła”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 05.07.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Ilony Łepkowskiej pt. Pani mnie z kimś pomyliła jest wydawnictwo MUZA.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (2)

eve

4 lata temu

ksiazka nagroda fajnej pisarki warto wziac udzial

pati25

4 lata temu

Ciekawy ,kreatywny konkurs 🙂

Zostaw komentarz