Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Federiki Bosco pt. Skrajnie Mylne Sygnały!

skrajnie mylne sygnały

Federica Bosco, mistrzyni ironii i zabawy słowem, powraca z powieścią pt. Skrajnie Mylne Sygnały – prześmieszną i mimo wszystko absolutnie romantyczną historią o tym, jak wytrwać w związku pod ciągłym ostrzałem SMS-owym! Tę wyjątkową książkę już dziś możesz wygrać w naszym konkursie.

Śnił mi się taki koszmar: jego żona owinęła go całego wstążką do pakowania prezentów i mógł oddychać tylko przez dwie słomki, które wystawały mu z dziurek nosa. A kiedy zjawiłam się tam, aby go uratować, dyrektor banku oznajmił mi, że jeśli chcę go uwolnić, to muszę zapłacić 150 tysięcy euro, żeby spłacić jego kredyt.

W życiu Brigitty, bohaterki powieści, nie brakuje namiętności… ani absurdu! Jest w związku z Lucą (choć niektórzy twierdzą, że raczej z jego komórką) – mężczyzną, którego można opisać za pomocą trzech Z: Zaskakujący, Zniewalający, a przede wszystkim – Zajęty!
Porywająca komedia pomyłek – o tym jak przetrwać w związku w epoce smartfonów.

Wygraj powieść Federiki Bosco pt. Skrajnie Mylne Sygnały!

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl wydawnictwo Prószyński i S-ka ufundowało 5 egzemplarzy powieści Federiki Bosco pt. Skrajnie Mylne Sygnały. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy wykonać poniższe zadanie konkursowe.

Rozwiń w ciekawy sposób skrót SMS. 

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 13 lipca br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Skrajnie Mylne Sygnały”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 13.07.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 5 egzemplarzy powieści Federiki Bosco pt. Skrajnie Mylne Sygnały jest wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (4)

Emilly27k

6 lat temu

Zgodzę się z Tobą w zupełności. Wysłałam przed chwilą odpowiedź na rozwiązanie konkursowe.

eve

6 lat temu

interesujace zadanie konkursowe, zmusza do dluzszego namyslu i kreatywnosci wzielam udzial

eve

6 lat temu

ciekawe zadanie konkursowe, zmusza do dluzszego namyslu i kreatywnosci wzielam udzial

pati25

6 lat temu

Ciekawy konkurs

Zostaw komentarz