Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Emmy Straub pt. Współcześni kochankowie!

współcześni kochankowie

Specjalnie dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl Dom Wydawniczy Rebis ufundował pięć egzemplarzy powieści Emmy Straub pt. Współcześni kochankowie. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Elizabeth, Andrew i Zoe przez lata wspólnie przeżywali swoje życiowe wzloty i upadki. Teraz zbliżają się do pięćdziesiątki, mieszkają w samym sercu Brooklynu i z przerażeniem stwierdzają, że ich dzieci właśnie zaczęły ze sobą sypiać.

Współcześni kochankowie to  niezwykle dowcipna opowieść o  ekscytującym uroku młodości, piorunującym zaskoczeniu rzeczywistością wieku średniego i o tym, że zamiłowania – do gotowania, muzyki czy pielęgnowania przyjaźni  – nigdy nie przemijają, przeciwnie, z biegiem lat ewoluują i dają coraz lepsze owoce.

Wygraj powieść Emmy Straub pt. Współcześni kochankowie!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy powieści Emmy Straub pt. Współcześni kochankowie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Co byś zrobiła, gdybyś odkryła, że twój syn ma romans z córką przyjaciółki?
  2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem Domu Wydawniczego Rebis, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Współcześni kochankowie. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 18.07.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Współcześni kochankowie”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 18.07.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 5 egzemplarzy powieści Emmy Straub pt. Współcześni kochankowie jest Dom Wydawniczy Rebis.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (8)

pati25

4 lata temu

Kolejna ciekawa książka do wygrania 🙂 Powodzenia

adrianna

4 lata temu

Bohaterki wydają się bardzo ciekawymi osobami, może uda mi się wygrać którąś z książek:) Najważniejsze, to się zastanowić, wymyślić odpowiedź – w końcu pytanie wcale nie jest takie trudne:) Można napisać od serca.

Mindi

4 lata temu

Ja także jeszcze nie mam dobrego pomysłu na odpowiedź konkursową ale myślę, bo książka wydaje mi się bardzo ciekawa. Bohaterki są w moim wieku, tym bardziej z ochotą po nią sięgnę 🙂

linea

4 lata temu

To może być ciekawa książka i fajnie, że jest 5 egzemplarzy. Można powalczyć o nagrodę 🙂
Powodzenia wszystkim życzę i miłej zabawy 🙂

Tess

4 lata temu

Książka, która pisze także o kobietach w średnim wieku. Miło będzie przeczytać nie tylko o młodych kobietach. Takie opowiadanie o życiu chętnie przeczytałabym.

ewalub

4 lata temu

Póki co nie mam pomysłu na ciekawą odpowiedź, ale może jeszcze to się zmieni 🙂

    ewalub

    4 lata temu

    No i zmieniło się 🙂 Właśnie wysłałam swoją odpowiedź. Może się uda 🙂

ines

4 lata temu

Ciekawa książka i spore szanse na wygraną, już wymyślam odpowiedź:)

Zostaw komentarz