jak się zakochać w facecie który mieszka w krzakach

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Dom Wydawniczy Rebis ufundował pięć egzemplarzy powieści Emmy Abrahamson pt. Jak się zakochać w mężczyźnie, który mieszka w krzakach. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Julia mieszka w Wiedniu wraz ze swoim kotem Optimusem. Marzy, aby któregoś dnia zaprzyjaźnić się ze swoją sąsiadką Elfriede Jelinek. Na razie dla zabicia czasu daje lekcje angielskiego bezrobotnym dyrektorom z przerostem ambicji i niedouczonej młodzieży. Pewnego dnia poznaje Bena. Między nimi wybucha gorące uczucie. Jest wspaniale, może poza pewnym szczegółem – Ben jest bezdomny… Jak się zakochać w mężczyźnie, który mieszka w krzakach to nietypowa historia miłosna o wyborach podyktowanych głosem serca, a nie pozorami, o decyzjach podejmowanych na przekór oczekiwaniom innych utartym schematom.

Humor i talent językowy Abrahamson sprawiają, że jej książka jest czymś więcej niż tylko czytadłem na leżak. Emmy Abrahamson jest po prostu ogromnie zabawna. Czytelnik wybucha głośnymi salwami śmiechu, czasami się czerwieni, nigdy nie czując przy tym zażenowania.

Wygraj powieść Emmy Abrahamson pt. Jak się zakochać w mężczyźnie, który mieszka w krzakach!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy powieści Emmy Abrahamson pt. Jak się zakochać w mężczyźnie, który mieszka w krzakach, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

1.     Czy potrafiłabyś się zakochać w bezdomnym mężczyźnie? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

2.     Jaką książkę Domu Wydawniczego Rebis chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Jak się zakochać w mężczyźnie, który mieszka w krzakach. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa https://www.rebis.com.pl/

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 10.09.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Jak się zakochać w mężczyźnie, który mieszka w krzakach”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 10.09.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 5 egzemplarzy powieści Emmy Abrahamson pt. Jak się zakochać w mężczyźnie, który mieszka w krzakach jest Dom Wydawniczy Rebis.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

2 KOMENTARZE

  1. Przegapiłam ten konkurs, a taką miałam ochotę na tę książkę. Muszę komuś podpowiedzieć, żeby mi kupił w prezencie imieninowym, bo sama za dużo już książek kupiłam w tym roku, więcej niż w innych latach. Książki proponowane na portalu zachęcają recenzją i po przeczytaniu potwiwerdzam, że są bardzo ciekawe 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ