Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Ellen Marie Wiseman pt. To, co zostawiła!

to co zostawiła

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Kobiece ufundowało dwa egzemplarze powieści Ellen Marie Wiseman pt. To, co zostawiła. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Fenomenalna historia o miłości, lojalności i granicach poświęcenia w obronie najbliższych osób rozgrywająca się w dwóch wymiarach czasowych.

Minęło dziesięć lat, odkąd matka Izzy Stone zastrzeliła śpiącego męża, pozbawiając swoją córkę ukochanego ojca. Przekonana o obłędzie matki Izzy nie może jej tego wybaczyć i wciąż odmawia odwiedzenia kobiety w więzieniu. Siedemnastolatka mieszka w rodzinie zastępczej, a w wolnych chwilach pomaga przybranym rodzicom w porządkowaniu zbiorów lokalnego muzeum, w którym pracują. Pewnego dnia w stercie porzuconych i zapomnianych przedmiotów Izzy znajduje zakurzony stos nieotwartych listów, które będą oknem do jej przeszłości.

Jest pierwsza połowa XX wieku. Osiemnastoletnia Clara Cartwright czuje się rozdarta pomiędzy posłuszeństwem wobec surowych rodziców a szaloną miłością do włoskiego imigranta. Ojciec Clary wpada w furię, gdy dziewczyna odmawia wstąpienia w zaaranżowane małżeństwo. Z wściekłości wysyła ją do kosztownego ośrodka dla obłąkanych. Wkrótce nadchodzi finansowy krach, który pozbawia rodzinę Clary całego majątku i skazuje ją na pobyt w publicznym przytułku.

Zamknięta w listach historia Clary sprawia, że Izzy zaczyna się głęboko zastanawiać nad wydarzeniami z przeszłości.

Prowokująca historia o tęsknocie za poczuciem przynależności i tajemnicach, które mogą odmienić nawet najbardziej zwyczajne życie.

 

Wygraj powieść Ellen Marie Wiseman pt. To, co zostawiła!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Ellen Marie Wiseman pt. To, co zostawiła, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

 • Dlaczego matka Izzy Stone zabiła śpiącego męża? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.
 • Jaką książkę wypuszczoną na rynek przez Wydawnictwo Kobiece chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż To, co zostawiła. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci strona internetowa http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/to-co-zostawila/

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 06.09.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „To, co zostawiła”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 06.09.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy powieści Ellen Marie Wiseman pt. To, co zostawiła jest Wydawnictwo Kobiece.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Wydawnictwo Kobiece w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Komentarze (11)

Emilly27k

5 lat temu

Mamy więcej książek do przeczytania, ale mniej jest do wygrania ich w konkursach.

pati25

5 lat temu

Ciekawa książka 🙂 Powodzenia życzę

Jola

5 lat temu

Świetna książka – muszę ją wygrać.

ewalub

5 lat temu

Co by tu wymyślić? Książka wydaje się ciekawa, fajnie byłoby ją przeczytać

  Aneta

  5 lat temu

  Mnie też zaciekawiła, może spróbuję, tylko w głowie jakaś taka pustka 😉

  linea

  5 lat temu

  Kombinuj 🙂 Ja raczej odpadam, ale trzymam kciuki 🙂

   ewalub

   5 lat temu

   Do tej pory nic nie wykombinowałam…

    ewalub

    5 lat temu

    15 min później- już mam! Właśnie wysłałam odpowiedź 🙂

     Aneta

     5 lat temu

     Zazdroszczę ;-), mnie póki co muza w czoło nie pocałowała 😉

Mindi

5 lat temu

Zaintrygowała mnie ta powieść. Ciekawie się zapowiada i nie przychodzi mi nic na myśl jak może się potoczyć. Będzie trudno wymyślić odpowiedź ale też mam chęć ją przeczytać.

Zostaw komentarz