Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Anny Szczęsnej pt. Myśl do przytulania!

myśl do przytulania

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Kobiece ufundowało dwa egzemplarze powieści Anny Szczęsnej pt. Myśl do przytulania. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Hanka Popławska prowadzi stateczne życie. Znudzona jego prozą i zmęczona liczeniem każdego grosza pozwala ponieść się chwili i odpowiada na niezwykle powściągliwe i tajemnicze ogłoszenie z propozycją pracy. Kierowana impulsem udaje się w podróż do siedziby firmy zielarskiej HerbMint, która zmieni jej całe życie. Trafia na przysłowiowy koniec świata, czyli do sielankowych Różanych Dołów.

Hanka rozpoczyna pracę w lokalnej bibliotece i w końcu czuje się spełniona. Delektując się błogim widokiem lokalnej natury oraz rozsmakowując w zagadkowej relacji z pewnym intrygującym brodaczem, zdaje się wreszcie szczęśliwa.

Kiedy wydaje się, że już lepiej być nie może, rzeczywistość jak z bajki zostaje obdarta z pozorów, a Różane Doły pokazują swoje mroczne oblicze.

Wygraj powieść Anny Szczęsnej pt. Myśl do przytulania!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Anny Szczęsnej pt. Myśl do przytulania, należy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

  1. Jakie przeciwności losu będzie musiała pokonać Hanka? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

  2. Jaką książkę z Wydawnictwa Kobiecego chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Myśl do przytulania. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa http://www.wydawnictwokobiece.pl/

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 13.07.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Myśl do przytulania”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 13.07.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy powieści Anny Szczęsnej pt. Myśl do przytulania jest Wydawnictwo Kobiece.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Wydawnictwo Kobiece w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (9)

Aneczka2015

3 lata temu

powodzenia 🙂

dulcynea

3 lata temu

Ciekawa ta książka , świetnie się zapowiada .
Chętnie bym ją przeczytała 🙂

ines

3 lata temu

Latem wychodzi tyle ciekawych książek, że aż chciałoby się czytać całymi dniami:)

linea

3 lata temu

I ja postanowiłam zawalczyć o książkę. Odpowiedz już wysłana.
Powodzenia 🙂

Tess

3 lata temu

Jaka piękna książka w konkursie. Myślę nad odpowiedzią.

anemia

3 lata temu

Coś czuję, że przy tej książce parę razy pociekną mi łzy.

Mindi

3 lata temu

Książka wprost dla mnie, potrafię marzyć 🙂 Także zamierzam spróbować swoich sił w konkursie.

pati25

3 lata temu

Ciekawa książka do wygrania.Powodzenia 🙂

ewalub

3 lata temu

Fajny tytuł książki :-)Może wpadnie mi coś ciekawego do głowy i wezmę udział w konkursie.

Zostaw komentarz