Kultura Styl życia

Wygraj powieść Anny Sakowicz pt. Niebieskie motyle!

Niebieskie motyle

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl wydawnictwo Edipresse Książki ufundowało jeden egzemplarz najnowszej powieści Anny Sakowicz pt. Niebieskie motyle. Już dziś weź udział w naszym konkursie i zapewnij sobie fascynującą lekturę!

Czasem wydaje się nam, że o najbliższych wiemy wszystko. Kilka spotkań w roku, krótkie rozmowy telefoniczne… Tymczasem okazuje się, że nasza wiedza ogranicza się do wierzchołka góry lodowej. Bohaterkami powieści Anny Sakowicz „Niebieskie motyle” są trzy siostry: Ania, Gosia i Matylda. Pewnego dnia znika jedna z nich, a pozostałe rozpoczynają poszukiwania na własną rękę. W końcu ciężko czekać i nic nie robić. Okazuje się, że Ania i Matylda niewiele wiedzą o życiu Gosi, choć dotychczas wydawało się, że mają ze sobą dobry kontakt. Każdy ślad wprowadza je do świata Małgorzaty, o którym nie miały pojęcia. Czy odkryją tajemnicę niebieskich motyli? I czy przypadkiem nie będzie za późno…

Wygraj powieść Anny Sakowicz pt. Niebieskie motyle!

Aby zdobyć jeden egzemplarz powieści Anny Sakowicz pt. Niebieskie motyle, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie. Zgłoszenia konkursowe prosimy przesyłać na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując: Niebieskie motyle. Będą one przejmowane od 12.02.2020 r.  do 26.02.2020 r. włącznie.

Co należy robić, aby stworzyć prawdziwą bliskość z drugą osobą?

Do odpowiedzi konkursowej prosimy załączyć niniejsze oświadczenie„Zapoznałem się z regulaminem konkursu i akceptuję jego zapisy. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu i adres e-mail przez organizatora, firmę Incell Media Group Krzysztof Jaciw z siedzibą w Opolu (kod 45-763) przy ul. Żniwnej 3 legitymującą się numerem NIP 7542605482, w celach niezbędnych do przeprowadzenia konkursu i wysyłki nagrody. Dane te nie będą udostępniane podmiotom trzecim, za wyjątkiem danych laureata, które zostaną przekazane firmie kurierskiej, która zostanie wybrana do dostarczenia nagrody na wskazany adres. Mam prawo do modyfikacji podanych danych i w każdym momencie mogę prosić o zaprzestanie ich przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia konkursu”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 26.02.2020 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl
Fundatorem nagród – 1 egzemplarza powieści Anny Sakowicz pt. Niebieskie motyle  jest wydawnictwo Edipresse Książki.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia (najpóźniej do 26.03.2020 r. włącznie), a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (2)

anna maria

3 lata temu

Bardzo fajna książka, koniecznie muszę ją przeczytać:)

tina

3 lata temu

Właśnie wysłałam zgłoszenie:)

Zostaw komentarz