Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Agnieszki Lis pt. Karuzela!

Karuzela Agnieszka Lis

Specjalnie dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Czwarta Strona ufundowało dwa egzemplarze powieści Agnieszki Lis pt. Karuzela. Weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Że cię nie opuszczę aż do śmierci…

Renata żyje w nieustannym biegu. Trudno jej znaleźć choćby krótką chwilę tylko dla siebie. Cały dom jest na jej głowie, co przy trójce małych dzieci i ciągle nieobecnym mężu nie jest łatwe. Poza tym, od pewnego czasu kobieta boryka się z różnymi dolegliwościami. Najlżejszy dotyk sprawia, że na jej ciele pojawiają się sińce. Diagnoza lekarska jest jednoznaczna – Renata choruje na białaczkę. Ta wiadomość zupełnie przewraca do góry nogami życie jej i oraz całej rodziny.

Karuzela,  to niezwykła opowieść o walce z okrutną chorobą. Pełna ciepła i subtelnego humoru. To  nie tylko historia Renaty, ale także całej jej rodziny, która w obliczu tragedii jednoczy się na nowo. Są bowiem sytuacje, w których człowiek nie może być sam. Zwłaszcza, gdy każda chwila jest walką o powrót do normalności, o jeszcze jeden mały krok.

Wygraj powieść Agnieszki Lis pt. Karuzela!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Agnieszki Lis pt. Karuzela, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Jak należy wspierać osoby chore na raka? Przedstaw swoje stanowisko.

  • Jaka inna powieść autorstwa Agnieszki Lis ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona? W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże odwiedzenie strony internetowej

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Karuzela”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 31.01.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy powieści Agnieszki Lis pt. Karuzela  jest Wydawnictwo Czwarta Strona.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Komentarze (8)

królowa śniegu

4 lata temu

Widziałam pierwsze recenzje w sieci, są obiecujące:)

Europejka

4 lata temu

Choć temat trudny, biorę udział w konkursie, mam nadzieję, że moja odpowiedź nie wyszła zbyt infantylnie

pati25

4 lata temu

Tematyka poważna.Książka na pewno bardzo wzruszająca.

yulia_s

4 lata temu

Ciekawe pytanie, muszę zastanowić się nad odpowiedzią:)

ona_jest_ze_snu

4 lata temu

Czuję, że pomimo poważnego tematu, książka jednak okaże się tą z pozytywnym przesłaniem.

namysłowianka

4 lata temu

Ja też chętnie przeczytam, bliska mi osoba będzie miała operację, niby ten typ guza rzadko jest złośliwy (1 na 100 przypadków), ale i tak się stresuję…

Aneczka2015

4 lata temu

Jestem ciekawa tej powieści 🙂

bruschetta

4 lata temu

Tematyka poważna, ale warto się nad nią pochylić i wyciągnąć stosowne wnioski. Chętnie przeczytam powieść „Karuzela”.

Zostaw komentarz