Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej pt. W zapomnieniu!

w zapomnieniu

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Novae Res ufundowało trzy egzemplarze powieści Agnieszki Lingas-Łoniewskiej pt. W zapomnieniu.  Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Michał to mężczyzna z przeszłością.
Magda to kobieta z przyszłością.

On – charyzmatyczny gangster – mieszka w tym mieście zapomnienia od zawsze, ona – młoda pedagog – wraca po latach do rodzinnych korzeni.

Michał samodzielnie wychowuje młodszego brata, który jest podopiecznym Magdy. Wychowawczyni dostrzega w chłopcu ogromny potencjał i postanawia pomóc w jego wykształceniu.

W świat, gdzie liczą się duże pieniądze, łatwe kobiety, szybkie samochody oraz brudne interesy wkracza dziewczyna szczera i czysta. Oddaje serce mężczyźnie, którego życie nauczyło, by nikomu nie ufać. Tych dwoje ludzi staje u progu uczucia zmieniającego spojrzenie na świat i sprawiającego, że przeszłość przestaje mieć znaczenie, a ważne jest jedynie to, co mogą razem stworzyć. Takie uczucie zdarza się tylko raz, drugiej szansy los już nie da. Lecz czy jest miejsce dla miłości w tym zapomnianym mieście?

W zapomnieniu to pełna dramatyzmu, emocji i uczuć opowieść o próbie znalezienia właściwej drogi w życiu i o tym, że prawdziwej miłości nie da się zapomnieć ani odrzucić.

Wygraj powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej pt. W zapomnieniu!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Agnieszki Lingas-Łoniewskiej pt. W zapomnieniu, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Czy Michał zmieni dla Magdy swoje życie? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

  • Jaką książkę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Novae Res, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż W zapomnieniu. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci strona internetowa https://novaeres.pl/

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 30.11.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „W zapomnieniu”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 30.11.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Agnieszki Lingas-Łoniewskiej pt. W zapomnieniu jest Wydawnictwo Novae Res.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatek przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatek można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagród przez laureatki, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Komentarze (4)

pati25

5 lat temu

Kolejna ciekawa powieść do wygrania.Powodzenia 🙂

Aneta

5 lat temu

No to próbuję znowu, odpowiedź wysłana 🙂

eve

5 lat temu

chetnie wezme udzial w tym konkursie

Mindi

5 lat temu

Kolejny konkurs , nowa propozycja do przeczytania ale też nowe wyzwanie, chętnie spróbuję swoich sił i szczęścia w tym konkursie. Mam nadzieję, że wpadnę na ciekawy pomysł aby odpowiedzieć na pytanie w tym konkursie.

Zostaw komentarz