Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Adama Węgłowskiego pt. Noc sztyletników!

noc sztyletników

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Oficynka ufundowała cztery egzemplarze powieści kryminalnej Adama Węgłowskiego pt. Noc sztyletników. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich!

Może tożsamości Kuby Rozpruwacza nigdy nie poznamy? Może Londyn ma już taką naturę, że generuje postaci z mgły i mroku, nieuchwytne i straszne, obrastające legendami?

Listopad 1888 roku. Kamil Kord przyjeżdża do Londynu z wizytą do dawno niewidzianego przyjaciela Nikodema Ponara. W tym czasie Kuba Rozpruwacz dokonuje coraz brutalniejszych ataków. W Whitechapel wybucha panika, policja miota się w poszukiwaniu mordercy, a wzajemnym oskarżeniom nie ma końca.

W trakcie własnego śledztwa Kord i Ponar odkrywają wśród polskich emigrantów pewnego sztyletnika. Jaka jest jego rola w tej historii?

 

Wygraj powieść Adama Węgłowskiego pt. Noc sztyletników!

Aby zdobyć jeden z czterech egzemplarzy powieści Adama Węgłowskiego pt. Noc sztyletników, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania:

  • Co sprawia, że niektórzy ludzie potrafią być tak okrutni i brutalnie zabijać innych? Przedstaw swoje zdanie.

  • Jaką inną książkę, która ukazała się nakładem Oficynki, chciałabyś przeczytać? W znalezieniu odpowiedzi na to pytanie może pomóc Ci strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 24 stycznia br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Noc sztyletników”.

 

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 24.01.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze. Aby zgłoszenie zostało rozpatrzone, należy udzielić odpowiedzi na obydwa pytania.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 4 egzemplarzy powieści Adama Węgłowskiego pt. Noc sztyletników jest Oficynka.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureata można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (14)

Aneczka2015

6 lat temu

EmilkaB wyniki już były.

Nelly

6 lat temu

Na zgłoszenia pozostało niewiele czasu, trzeba wymyślić jakąś ciekawą odpowiedź:)

pati25

6 lat temu

Ciekawa powieść kryminalna.Życzę powodzenia w konkursie 🙂

utkana z wyobrażeń

6 lat temu

Zapowiada się ciekawa powieść.

torreadorka

6 lat temu

Zapowiada się świetny kryminał.

emisariuszka

6 lat temu

Trochę pogłówkowałam i wysłałam zgłoszenie:)

Marysieńka

6 lat temu

Muszę poznać tę reinterpretację historii o Kubie Rozpruwaczu.

Emilly27k

6 lat temu

Z miłą chęcią wezmę udział w tym konkursie książkowym:)

Fiore

6 lat temu

Książka idealna dla mnie – lubię takie mrożące krew w żyłach historie.

Aneczka2015

6 lat temu

Lubię czytać kryminały więc z przyjemnością biorę udział w konkursie.

Nikita

6 lat temu

Bardzo podoba mi się to oryginalne podejście do historii sprzed lat, którą znamy jako sprawę Kuby Rozpruwacza. Zaraz się zastanowię nad odpowiedziami na pytania i wyślę zgłoszenie.

Zostaw komentarz