Dzieje się Konkursy

Wygraj powieść Abbi Waxman pt. Ogród małych kroków!

ogród małych kroków

Wraz z Wydawnictwem Otwarte mamy dla Was konkurs z nową powieścią Abbi Waxman pt. Ogród małych kroków. Weź udział w konkursie i wygraj jeden z trzech egzemplarzy rozkwitającej historii!

Minęły trzy lata, odkąd Lily w wypadku straciła męża. Udaje jej się normalnie funkcjonować, nawet odnosi sukcesy jako ilustratorka w wydawnictwie, jednak wciąż bardzo tęskni za ukochanym. Jak ognia unika nawiązywania nowych znajomości, a czas wolny spędza w towarzystwie córek i rozrywkowej siostry. Dlatego gdy w ramach przygotowań do nowego projektu firma wysyła ją na kurs ogrodnictwa, Lily zabiera rodzinę ze sobą. Dziewczyny świetnie się bawią, a jej udaje się na kilka chwil zapomnieć o tęsknocie.

Szybko okazuje się, że sadzenie roślin i pielenie grządek to nie tylko przyjemne hobby, ale też okazja, by spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy i skonfrontować się z niewygodną prawdą o sobie samej.

Wygraj powieść Abbi Waxman pt. Ogród małych kroków!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Abbi Waxman pt. Ogród małych kroków, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Czy odnalazłaś hobby, które zmieniło twoje życie?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 20.07.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Ogród małych kroków”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 20.07.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl
Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Abbi Waxman pt. Ogród małych kroków jest Wydawnictwo Otwarte
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (2)

Aneczka2015

4 lata temu

Powodzenia w konkursie.

lolina

4 lata temu

Zapowiada się ciekawa historia o pokonywaniu traumy:)

Zostaw komentarz