Kultura Styl życia

Wygraj poradnik Katarzyny Miller i Moniki Pawluczuk pt. Być kobietą i nie zwariować!

Być kobietą i nie zwariować

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Dom Wydawniczy Rebis ufundował pięć egzemplarzy poradnika Katarzyny Miller i Moniki Pawluczuk pt. Być kobietą i nie zwariować. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Życie niesie ze sobą wiele problemów. Zwłaszcza życie współczesnej kobiety.Jak sobie z nimi poradzić i… nie zwariować? Pomoże ci w tym Katarzyna Miller

Każdego dnia kobiety zadają sobie pytania: Jak być szczęśliwą? Jak być pewną siebie? Jak nie być ofiarą? Jak pogodzić życie rodzinne z pracą zawodową?

W bestsellerowej książce Być kobietą i nie zwariować znajdziesz przykłady najbardziej typowych problemów, z którymi zmagają się kobiety: własnej tożsamości, relacji z partnerem oraz samooceny. Szczególne miejsce zajmuje bolączka wielu kobiet ? jak pokochać samą siebie.

Nowatorska forma – zapis warsztatów psychoterapeutycznych z udziałem kilkunastu kobiet, da ci poczucie współuczestnictwa. Zrozumiesz też, że nie jesteś w swoich problemach osamotniona.

To najlepsza książka dla kobiet poszukujących szczęścia… w sobie.

Katarzyna Miller – najsłynniejsza polska psycholożka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika „Zwierciadło”. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Chcę być kochana tak, jak chcę, Bajki rozebrane, Nie bój się życia, Instrukcja obsługi toksycznych ludzi, Kup kochance męża kwiaty, Być kobietą i nie zwariować.
Monika Pawluczuk – reżyserka, autorka wielokrotnie nagradzanych na międzynarodowych festiwalach filmów dokumentalnych, m.in. Kiedy będę ptakiem czy Koniec świata (ten ostatni uzyskał kwalifikator oscarowy). Wcześniej pomysłodawczyni i realizatorka licznych cykli radiowych i telewizyjnych, absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a także kursu dokumentalnego w Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy.

Wygraj poradnik Katarzyny Miller i Moniki Pawluczuk pt. Być kobietą i nie zwariować!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy poradnika Katarzyny Miller i Moniki Pawluczuk pt. Być kobietą i nie zwariować, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie. Spośród odpowiedzi nadesłanych na maila konkurs@menopauza.pl do 27.10.2019 r. włącznie, nagrodzimy pięć najciekawszych.

W jaki sposób wzmacniasz pewność siebie?

Życzymy powodzenia! 

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych na maila konkurs@menopauza.pl do 27.10.2019 r.  do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 5 poradników Katarzyny Miller i Moniki Pawluczuk t pt.  Być kobietą i nie zwariować jest Dom Wydawniczy Rebis

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (3)

kinguś

3 lata temu

Biorę udział w konkursie:)

ines

3 lata temu

Uwielbiam poradniki Katarzyny Miller:) Zgłoszenie wysłane.

ircia

3 lata temu

Zgłoszenie wysłane:)

Zostaw komentarz