Kultura Styl życia

Wygraj poradnik Katarzyny Miller i Andrzeja Gryżewskiego pt. Być parą i nie zwariować!

Być parą i nie zwariować

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Dom Wydawniczy Rebis ufundował pięć egzemplarzy poradnika Katarzyny Miller i Andrzeja Gryżewskiego pt. Być parą i nie zwariować. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Większość ludzi postrzega udany związek jako jeden z filarów szczęśliwego życia. Jednak życie we dwoje, mimo że wymarzone, niesie ze sobą dziesiątki problemów i dylematów.

Jak pogodzić pragnienia, nawyki i życiowe cele dwóch osób? Czy namiętność może trwać wiele lat? W jaki sposób pielęgnować swoją indywidualność, tworząc jednocześnie szczęśliwą parę? Czy związek to romans czy sojusz? Co jest ważniejsze: rozsądek czy uczucia? Czy zdrada zawsze oznacza koniec związku?

Dwoje cenionych terapeutów – psycholożka Katarzyna Miller i seksuolog Andrzej Gryżewski – w książce Być parą i nie zwariować zmierzy się nie tylko z tymi, ale również z wieloma innymi, najczęściej występującymi w związkach problemami oraz dylematami i spróbuje znaleźć najlepszy sposób, by je rozwiązać.

Katarzyna Miller – najsłynniejsza polska psycholożka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika „Zwierciadło”. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Chcę być kochana tak, jak chcę, Bajki rozebrane, Nie bój się życia, Instrukcja obsługi toksycznych ludzi, Kup kochance męża kwiaty, Być kobietą i nie zwariować.
Andrzej Gryżewski – seksuolog, psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (CBT) oraz certyfikowany edukator seksualny. Wieloletni współpracownik prof. dr. hab. Z. Lwa-Starowicza w Instytucie Seksuologii. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ekspert w wielu audycjach i programach telewizyjnych poświęconych seksualności. Regularnie gości na łamach wielu pism, m.in. „Wysokich Obcasów Extra”, „Zwierciadła” oraz „Logo”. Autor i współautor książek, m.in. bestsellerowej Sztuki obsługi penisa. Założyciel gabinetu psychoterapii seksualnej „CBTseksuolog.pl”. O seksualności ludzkiej wie (prawie) wszystko…

Wygraj poradnik Katarzyny Miller i Andrzeja Gryżewskiego pt. Być parą i nie zwariować!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy poradnika Katarzyny Miller i Andrzeja Gryżewskiego pt. Być parą i nie zwariować, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie. Spośród odpowiedzi nadesłanych na maila konkurs@menopauza.pl do 28.10.2019 r. włącznie, nagrodzimy pięć najciekawszych.

W jaki sposób łagodzisz napięcia w związku?

Życzymy powodzenia! 

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych na maila konkurs@menopauza.pl do 28.10.2019 r.  do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 5 poradników Katarzyny Miller i Andrzeja Gryżewskiego pt.  Być parą i nie zwariować jest Dom Wydawniczy Rebis

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (2)

kinguś

1 rok temu

Czasem ciężko się dogadać, będąc w związku.

ines

1 rok temu

Bardzo zainteresowała mnie ta lektura, bo w każdym związku pojawiają się czasem zgrzyty.

Zostaw komentarz