Dzieje się Konkursy

Wygraj poradnik Andrei Pomerantz Lustig pt. Jak wyglądać olśniewająco

Jak wyglądać olśniewająco

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Wydawnictwo Kobiece ufundowało dwa egzemplarze poradnika Andrei Pomerantz Lustig pt. Jak wyglądać olśniewająco. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Odkryj sekrety gwiazd i dowiedz się, dlaczego celebrytki zawsze wyglądają tak pięknie, co robią z włosami i jakich kosmetyków używają.

►  Praktyczne porady o tym, jak nie wydając wiele, zrobić siebie na bóstwo.

►Sekrety urody takich pięknych i eleganckich celebrytek, jak Anne Hathaway, Jessica Alba czy Julianne Moore.

Unikalne triki pozwalające na zastosowanie stylu high-end, i to dosłownie za grosze!

Sekretne wskazówki dotyczące tego, jak znaleźć tańsze odpowiedniki najbardziej luksusowych kosmetyków świata.

►Porady jednej z najbardziej uznanej redaktorki działu urody, której lista kontaktów obejmuje najsłynniejszych i najbardziej ekskluzywnych stylistów na świecie.

Wskazówki, które do tej pory były trzymane w ścisłej tajemnicy

► Poradnik, dzięki któremu każda kobieta zyskuje niepowtarzalną szansę osiągnięcia spektakularnych sukcesów prywatnych i zawodowych i wejścia na sam szczyt.

► Lektura obowiązkowa!

Oto niezwykły poradnik stanowiący obowiązkową lekturę nowoczesnej, szykownej kobiety. Książka spełni oczekiwania każdej przedstawicielki płci pięknej, która pragnie być glamour zachowując jednocześnie własny styl
w wyglądzie i pieniądze w kieszeni.

 

LUKSUS-GLAMOUR-HIGH-END – I TO WSZYSTKO W JEDNEJ KSIĄŻCE

 

Wygraj poradnik Andrei Pomerantz Lustig pt. Jak wyglądać olśniewająco!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy poradnika Andrei Pomerantz Lustig pt. Jak wyglądać olśniewająco, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Co robisz, gdy szykujesz się na bóstwo? Podziel się z nami swoimi sprawdzonymi trikami modowo-urodowymi.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 18 grudnia br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Jak wyglądać olśniewająco”.

 

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 18.12.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy książki Andrei Pomerantz Lustig pt. Jak wyglądać olśniewająco jest Wydawnictwo Kobiece.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Wydawnictwo Kobiece w przeciągu miesiąca od ogłoszenia wyników.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Komentarze (4)

pati25

6 lat temu

Super poradnik dla każdej kobiety 🙂

exodus

6 lat temu

Lubię poradniki modowo-urodowe. Ta książka wydaje się idealna dla mnie. Zastanowię się nad odpowiedzią i prześlę zgłoszenie.

lidienka_71

6 lat temu

Muszę się zastanowić, co mogłabym zrobić, aby przygotować się na bóstwo. Dawno nigdzie nie wychodziłam, więc sprawdzone triki nie potrafią mi teraz przyjść do głowy. Nagroda niewątpliwie jest ciekawa – taki poradnik przydałby się każdej kobiecie:)

LoLu

6 lat temu

Porady redaktorki „Glamour” mogą okazać się bardzo cenne. Chętnie wezmę udział w tym konkursie:)

Zostaw komentarz