Dzieje się Konkursy

Wygraj nowe wydanie książki Helen Fisher pt. Anatomia miłości!

Anatomia miłości nowe spojrzenie

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Dom Wydawniczy Rebis ufundował pięć egzemplarzy nowego wydania książki Helen Fisher pt. Anatomia miłości. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich!

Pierwsze wydanie Anatomii miłości ukazało się ponad dwadzieścia lat temu i szybko stało się nie tylko bestsellerem, ale i klasyczną książką dotyczącą seksualności człowieka. Fisher dalej jednak prowadziła swoje pionierskie badania nad pożądaniem, miłością romantyczną, przywiązaniem i zdradą, a ich owocem jest ta książka.

Anatomia miłości – nowe spojrzenie, dzieło na wskroś nowoczesne i wybitne, pozwala prześledzić historię życia rodzinnego człowieka od początku istnienia gatunku po czasy współczesne. Znajdziemy tu omówienie „spojrzenia kopulacyjnego” i innych wrodzonych sztuczek w zakresie uwodzenia; najnowsze dane dotyczące powodów, dla których zakochujemy się w tej a nie innej osobie; nowe informacje na temat cudzołóstwa, uzależnienia od miłości, doboru płciowego i wyboru partnera; nowe hipotezy dotyczące zarówno wpływu chemii mózgu na osobowość i podejście do miłości romantycznej, jak współczesnych wzorów randkowania; historię wzlotu – i upadku – podwójnych standardów seksualnych; i wiele innych zagadnień skrupulatnie przestudiowanych przez autorkę. Relacjom z badań naukowych towarzyszą opowieści o prawdziwych kobietach, mężczyznach i władzy. Fisher nazwana została ostatnią optymistką w Ameryce – i optymistyczne jest przesłanie tej książki: mimo że świat wciąż się zmienia, człowiek nieustannie dąży do miłości.

 

Wygraj książkę Helen Fisher pt. Anatomia miłości – nowe spojrzenie!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy książki Helen Fisher pt. Anatomia miłości – nowe spojrzenie, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Jak, Twoim zdaniem, rodzi się miłość?

  • Kim z wykształcenia jest Helen Fisher? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na stronie internetowej Domu Wydawniczego Rebis.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 1 lutego br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Anatomia miłości”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 01.02.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 5 egzemplarzy książki Helen Fisher pt. Anatomia miłości – nowe spojrzenie  jest Dom Wydawniczy Rebis.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (9)

Lindita

3 lata temu

Wysłałam zgłoszenie, ponieważ zapowiada się naprawdę ciekawa lektura:)

Smerfetka

3 lata temu

Coś mi mówi, że ta książka pochłonie moją uwagę bez reszty.

pati25

3 lata temu

Tak.Książka idealna na nadchodzące Walentynki.Temat ciekawy.Wiele interessujących wiadomości na temat miłości 🙂

Lara

3 lata temu

Zgłoszenie wysłane – zapowiada się świetna książka o miłości, idealna na Walentynki.

Emilly27k

3 lata temu

Z miłą chęcią wezmę udział w konkursie:) Nie czytałam nic tej autorki, ale miło by było poczytać.

dziewoczka

3 lata temu

Bardzo lubię Helen Fisher, choć podchodzi do sprawy z naukowego punktu widzenia, nie pozbawia nas duchowej otoczki miłości:)

nadieżda

3 lata temu

Chętnie dowiem się, jak z punktu widzenia biologii przebiega proces zakochiwania się:)

Aneczka2015

3 lata temu

Biorę udział w konkursie, z chęcią zapoznam się z Anatomią miłości 🙂

Irminetka

3 lata temu

Nie czytałam pierwszego wydania, ale chętnie poznam drugie:) Zgłoszenie wysłane:)

Zostaw komentarz