Anatomia miłości nowe spojrzenie

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl Dom Wydawniczy Rebis ufundował pięć egzemplarzy nowego wydania książki Helen Fisher pt. Anatomia miłości. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich!

Pierwsze wydanie Anatomii miłości ukazało się ponad dwadzieścia lat temu i szybko stało się nie tylko bestsellerem, ale i klasyczną książką dotyczącą seksualności człowieka. Fisher dalej jednak prowadziła swoje pionierskie badania nad pożądaniem, miłością romantyczną, przywiązaniem i zdradą, a ich owocem jest ta książka.

Anatomia miłości – nowe spojrzenie, dzieło na wskroś nowoczesne i wybitne, pozwala prześledzić historię życia rodzinnego człowieka od początku istnienia gatunku po czasy współczesne. Znajdziemy tu omówienie „spojrzenia kopulacyjnego” i innych wrodzonych sztuczek w zakresie uwodzenia; najnowsze dane dotyczące powodów, dla których zakochujemy się w tej a nie innej osobie; nowe informacje na temat cudzołóstwa, uzależnienia od miłości, doboru płciowego i wyboru partnera; nowe hipotezy dotyczące zarówno wpływu chemii mózgu na osobowość i podejście do miłości romantycznej, jak współczesnych wzorów randkowania; historię wzlotu – i upadku – podwójnych standardów seksualnych; i wiele innych zagadnień skrupulatnie przestudiowanych przez autorkę. Relacjom z badań naukowych towarzyszą opowieści o prawdziwych kobietach, mężczyznach i władzy. Fisher nazwana została ostatnią optymistką w Ameryce – i optymistyczne jest przesłanie tej książki: mimo że świat wciąż się zmienia, człowiek nieustannie dąży do miłości.

 

Wygraj książkę Helen Fisher pt. Anatomia miłości – nowe spojrzenie!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy książki Helen Fisher pt. Anatomia miłości – nowe spojrzenie, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytania.

  • Jak, Twoim zdaniem, rodzi się miłość?

  • Kim z wykształcenia jest Helen Fisher? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na stronie internetowej Domu Wydawniczego Rebis.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 1 lutego br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Anatomia miłości”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 01.02.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 5 egzemplarzy książki Helen Fisher pt. Anatomia miłości – nowe spojrzenie  jest Dom Wydawniczy Rebis.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

9 KOMENTARZE

  1. Bardzo lubię Helen Fisher, choć podchodzi do sprawy z naukowego punktu widzenia, nie pozbawia nas duchowej otoczki miłości:)

  2. Z miłą chęcią wezmę udział w konkursie:) Nie czytałam nic tej autorki, ale miło by było poczytać.

  3. Tak.Książka idealna na nadchodzące Walentynki.Temat ciekawy.Wiele interessujących wiadomości na temat miłości 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ