Dzieje się Konkursy

Wygraj najnowszą powieść Magdaleny Kordel pt. Nadzieje i marzenia!

nadzieje i marzenia

Wraz z wydawnictwem Znak przygotowaliśmy nie lada gratkę dla miłośników pióra Magdaleny Kordel. Weź udział w naszym konkursie i wygraj jej najnowszą powieść pt. Nadzieje i marzenia!

Magda otrzymuje tajemniczy list z francuskiej kancelarii. Niebawem Malownicze zatrzęsie się od plotek o spadku. Wszyscy będą chcieli wiedzieć, czy z dnia na dzień Magda stanie się bajecznie bogata. Ona jednak ma inne kłopoty. Musi wreszcie odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania: czy chce dalej być z Michałem i jak ma wyglądać ich wspólne życie. Odpowiedź nie jest taka prosta.

Sto pięćdziesiąt lat wcześniej, gdzieś w u podnóża Gór Świętokrzyskich, Sabina ryzykując życie angażuje się w spisek przeciwko zaborcom. Adam kocha ją do szaleństwa i za wszelką cenę uchronić przed niebezpieczeństwem. Przewrotny los jednak chce inaczej.

Co łączy tak odległą historię Sabiny z Magdą? Czy sekret z przeszłości pomoże jej odnaleźć swoje przeznaczenie i spełnić marzenia?

Wygraj najnowszą powieść Magdaleny Kordel pt. Nadzieje i marzenia!

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Znak mamy do rozdania pięć egzemplarzy najnowszej powieści Magdaleny Kordel pt. Nadzieje i marzenia. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Co, Twoim zdaniem, łączy tak odległą historię Sabiny z Magdą? 

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 12 czerwca br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Nadzieje i marzenia”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 12.06.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 5 egzemplarzy powieści Magdaleny Kordel pt. Nadzieje i marzenia jest Wydawnictwo Znak.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (6)

Emilly27k

5 lat temu

Tess nie wszystkie z nas znają twórczość autorki książki. Nie jesteś sama. Witaj w klubie.

Tess

5 lat temu

Bardzo lubię czytać książki i cieszę się bardzo, że jest okazja do wygrania książkowej nagrody. Wszystkie panie znają tę autorkę i jej twórczość a ja jeszcze nie znam. Pewnie paniom będzie łatwiej wymyślić odpowiedź ale i ja spróbuję.

eve

5 lat temu

piekna powiesc ,a warta zeby o nia zawalczyc w konkursie !

AnKa

5 lat temu

To super cykl! Malownicze jest jak bajeczna kraina, która pochłania na całego 🙂

dulcynea

5 lat temu

Bardzo lubię ten cykl Malownicze , czytałam już dwie.
Chętnie przeczytam kolejną 🙂
Ale pomysłu na odpowiedź konkursową -braķ !

pati25

5 lat temu

Zapowiada się ciekawa powieść 🙂 Spróbuję 🙂

Zostaw komentarz