Dzieje się Konkursy Najnowsze

Wygraj najnowszą powieść Hanny Cygler pt. Za cudze grzechy!

za cudze grzechy

Za cudze grzechy stanowi kontynuację powieści W cudzym domu.  Już  dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj najnowszą książkę Hanny Cygler, która zabiera nas w europejską podróż pełną namiętności.

W powieści Za cudze grzechy los nikogo nie oszczędza. Rozalia skazana jest na rodzinny areszt w Krakowie, Luiza i Joachim próbują dotrzeć do Ameryki przez Paryż. Pozostali zniknęli – czyżby bez śladu? Spiski, terroryści, wybuchające bomby i namiętności nie pozwalają bohaterom cieszyć się spokojem. Nie znajdują go nawet we własnym domu. I za co to wszystko?

Wygraj najnowszą powieść Hanny Cygler pt. Za cudze grzechy!

Jeśli zaintrygował cię opis powieści Hanny Cygler pt. Za cudze grzechy, już dziś weź udział w naszym konkursie. Dzięki uprzejmości Domu Wydawniczego Rebis mamy do rozdania 5 egzemplarzy tej wyjątkowej książki. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy udzielić odpowiedzi na poniższe pytanie.

Dlaczego bohaterowie najnowszej powieści Hanny Cygler nie znajdują spokoju nawet we własnym domu?

Spośród nadesłanych zgłoszeń nagrodzimy 5 najciekawszych wypowiedzi. Na zgłoszenia czekamy do 08.03.2016 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl 

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 08.03.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 5 egzemplarzy powieści Hanny Cygler pt. Za cudze grzechy jest Dom Wydawniczy Rebis.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl
4) Nagrody zostaną wysłane przez redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany

Komentarze (5)

pati25

7 lat temu

Ciekawy,kreatywny konkurs 🙂

eve

7 lat temu

bardzo lubie ta pisarke ale konkurs odpuszczam bo zupelnie nie mam weny ,trzymam za Was kciuki kobietki

Mindi

7 lat temu

Mam powieść „W cudzym domu”, nie wiedziałam, że pojawiła się druga część, z ciekawością poznam dalsze losy bohaterów 🙂

Marika

7 lat temu

Już wysłałam zgłoszenie, Hanna Cygler to moja ulubiona pisarka:)

Tess

7 lat temu

Dawno nie było konkursu z książkami. Chętnie przeczytałabym taką lekturę.

Zostaw komentarz