Dzieje się Konkursy

Wygraj książkę Pauli McLain pt. Okrążyć słońce!

Okrążyć słońce

Książka Pauli McLain pt. Okrążyć słońce w ciągu miesiąca od premiery sprzedała się w ilości 100 tysięcy egzemplarzy, dzięki czemu trafiła na listę bestsellerów. Ta wyjątkowa opowieść została właśnie przetłumaczona na język polski i trafiła do sprzedaży za sprawą wydawnictwa Między Słowami.  Jeśli chcesz zdobyć 1 z 2 egzemplarzy książki Pauli McLain pt. Okrążyć słońce, już dziś weź udział w naszym konkursie.

Początek XX wieku. Trzyletnia Beryl Markham przeprowadza się wraz z rodzicami na farmę w Kenii. To miejsce szybko staje się jej domem, a członkowie plemienia Kipsigis przewodnikami po nowej i dzikiej krainie.

Wychowywana samotnie przez ojca Beryl szybko wyrasta na niezależną i silną kobietę. Nie boi się niczego. Z wyjątkiem miłości.

Kiedy poznaje Karen Blixen i jej kochanka, Denysa Fincha Hattona, jej życie zmienia się na zawsze. Uwikłana w miłosny trójkąt, odnajduje w sobie pasję, która wzniesie ją ku słońcu.

Okrążyć słońce to oparta na faktach historia Beryl Markham, kobiety, która daleko wyprzedziła swoje czasy. Pionierki lotnictwa, treserki koni, skandalistki i buntowniczki uwikłanej w miłosną relację tak doskonale upamiętnioną w Pożegnaniu z Afryką. Paula McLain powraca z kolejną znakomitą książką o kobiecie, która zawsze żyła według swoich zasad.

 

Wygraj książkę Pauli McLain pt. Okrążyć słońce!

Specjalnie dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl wydawnictwo Między Słowami ufundowało dwa egzemplarze książki  Pauli McLain pt. Okrążyć słońce. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy w kreatywny sposób odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jaka kobieta, z osób publicznie znanych, jest dla ciebie symbolem walki o prawa kobiet?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 28 lipca br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Okrążyć słońce”.

 

Życzymy powodzenia!

 

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 28.07.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy książki Pauli McLain pt. Okrążyć słońce  jest wydawnictwo Między Słowami.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (3)

Emilly27k

4 lata temu

Wysłałam odpowiedź na pytanie konkursowe. Będę czekać na wynik:)

pati25

4 lata temu

Kolejna ciekawa powieść do wygrania 🙂

Emilly27k

4 lata temu

Pytanie , które wymaga dobrego dokonania wyboru i uzasadnienia dlaczego ta osoba. Ciekawostkę stanowi,że książka jest na faktach, a historia może okazać nie jednego czytelnika, który lubi poznawać fakty.

Zostaw komentarz